Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan a legkönnyebb és a...

Hogyan a legkönnyebb és a legbiztosabb a híressé válás? Pl: Ha e-mailen küldök fotókat magamról egy világhírű divattervezőnek, lehetséges, hogy lehetnék a reklámarca?

Figyelt kérdés

Vagy egyéb ötletek?

Ne térjünk ki arra, hogy hogyan nézek ki, hanem szépen kérlek adjatok tanácsot!

:)


2010. jún. 30. 18:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
először csináltass portfoliot. ne tükörbőlmagamatfotózom képekkel égesd magad... mellesleg ezeket spamként úgyis törlik...
2010. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Menj el az ikszfaktor válogatására és adj elő valami felejthetetlent!! :D Lásd Bikicsunáj úr hogy betört,magyarország egyik leghíresebb celebe lett! Ha ez meglenne akkor egy kis ügyességgel innen már szép kis karriert lehet csinálni.
2010. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A divattervezőknek fotóküldözgetés meg szinte teljesen felesleges.Több 100ezer lány küldött már képeket és reménykedik.
2010. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Hmmm. Híres MI akarsz lenni? modell?


Akor először is keress egy megbízható ügynökséget, regisztrálj a ModellMayhem-re meg hasonló oldalakra. Tanulj meg felsőfokon angolul-legalább nem adnak el kecskéért.


Bár ha nincs meg a külsőd hozzá akkor viszont keress valami mást amihez ész is kell...

2010. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Higgy nekem: eszem is van és külsőm is!!
2010. jún. 30. 19:57
 6/26 anonim ***** válasza:
52%

pfff....önbizalmad is van ,nem is kevés! Küldj képet!

22/L

2010. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
elment :)
2010. jún. 30. 20:43
 8/26 anonim ***** válasza:

Nah, most már én is kíváncsi vagyok, hogy nézel ki :)


Amúgy könnyebb lenne tanácsot adni, ha leírnád a korod, volt-e a divatszakmával bármilyen szinten dolgod és azt, hogy mégis mit szeretnél csinálni (kifutó modell, arc, reklám, ne adj' Isten "celeb" stb).

És ha nem kifejezetten csak a modellkedés érdekel, akkor a végzettségedet is megadhatnád.

2010. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Ha szépen megkérlek nekem is küldesz képet? :D
2010. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
őőőőőőnekm is küldesz?:D
2010. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!