Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nem hordok néha melltartót...

Budaváry Anita kérdése:

Ha nem hordok néha melltartót az káros lehet ebben az estben?

Figyelt kérdés
Az átlagosnál kicsit nagyobb melleim vannak, folyton vagy topp vagy melltartó van rajtam még alváskor is, ez nagy baj? 18 éves vagyok.
2013. aug. 23. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
bizonyított tény, hogy a melltartó hordásától a mellizmok gyorsabban ellazulnak, mint a hordása nélkül, és alapvetően a melltartó egy természetellenes ruhadarab, amit régen nem is hordtak a nők... én nem is értelek, hogy tudsz te melltartóban aludni? :) nekem sincsenek kis melleim, de soha életemben nem volt rajtam alvás közben melltartó. nem árt semminek.
2013. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. aug. 23. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első akkora hülyeséget írt, amit inkább nem is minősítenék, gondolom női pletykalapokból nyerte ezt az okosságot, az anatómia óráról meg hiányzott. Semmi köze a melltartónak a mell lógásához, sőt, ha sport közben nem hordasz és nagy melled van, akkor aztal nagyon sokat ártasz.
2013. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát úgy látszik te nem vagy tájékozott... -.-" a sportnál nyilván más a helyzet, de egyéb cselekvésnél, ami nem sport, oda nem szükséges melltartó.



tessék itt egy kis olvasnivaló, mielőtt leértékelnél úgy, hogy utána se nézel a dolgoknak.. -.-"


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!