Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az atlagosabb kinezetu lanyok/...

Az atlagosabb kinezetu lanyok/ nok hogyan ereznek a szebb nok tarsasagaban? Feltekenyek? Elfogadjak?

Figyelt kérdés
A szepseget ugy ertem, hogy van akineki pl igenis az arca nagyon szep, mig masoknak nem tulsagosan. Ez nem relativ annyira, hiszen a tobbsegnek az egyik fog bejonni, nem a masik. Igy ertem. Aztan a masik is tetszhet persze a ferfiaknak, de nem ez a kerdes.

2013. aug. 23. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én irigy szoktam lenni,de utána azt mondom magamban hogy tök mindegy,ha Isten ilyennek teremtett.Szeretem a külsőm így is ahogy van,pedig vannak nálam szebbek.
2013. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ertekelem az oszinteseged. Volt mar olyan, hogy direkt valami gonoszat mondtal egy szep lanynak, hogy megbantsd? (esetleg nem is volt igaz)
2013. aug. 23. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Előfordult, hogy féltékenységet éreztem, de annyira irigy soha nem tudnák lenni, hogy valami gonoszat mondjak. Főleg hogy attól nem is érezném jobban magam, semmit se változtatna, akkor minek? Egyébként szerintem én kellő munkával kihoztam magamból a legtöbbet, és nem is vágyom többre.
2013. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Hát én szerencsére általában nem vagyok tőlem szebb nők társaságában. (nem beképzeltségből ,csak szerencse így szokta hozni a sors, pedig nem vagyok én sem ám tökéletes)

viszont, ha van egy tőlem szebb lány akkor inkább "csodálni" szoktam :D de szerintem ezzel a többi lány is így szokott lenni,mindig az ő szava dönt, meg rá figyelnek a fiúk is, őt ülik körbe, az ő véleményére többet adnak ,mint egy csúnyábbéra. viszont, ha ott van a barátom is akkor meg majd megveszek, de nem utálom ettől a lányt, hanem a barátomat lesem, hogy neki is tetszik -e meg ilyenek.

2013. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny nem vagyok csak megjegyzem magamban hogy hű de jól néz ki,azt viszont nem szeretem ha egy ilyen valaki túlságosan beképzelt..régen mindig azt hittem hogy a jó külsővel mindent el lehet érni,de a fiú akit szeretek megtanított rá hogy egy szép arc magában nem elég
2013. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én komolyan mondom (nem beképzeltségből!!!), a visszajelzések alapján nem vagyok csúnya.

Viszont van, hogy engem észre sem vesznek a társaságban, mert ott van egy lány, aki hangosabb, bevállalósabb, trendibb és "új" csaj. Tehát ez nem feltétlenül a szépségen múlik.. Illetve nem csak azon.

2013. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na igen, ezzel én is így vagyok. Hogy sokszor a nem pont szép külsejű lányoknak nagyobb a szájuk , hangosabbak, sokat fecsegnek, én meg elég halk vagyok, félénk, és rám senki nem figyel... de nem is érdekel amúgy,mert nem akarok a társaság középpontja lenni, csak az előttem szólóval egyet értek!
2013. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es ti mit szoltok ha tarsasagban vagytok es egy nagyon szep lany is ott van es a baratotok is ott van veletek? Zavar titeket, vagy nem vagytok feltekenyek? Mit szoltok ha latjatok h a baratotok neha figyeli ot? Ettol nem csorbul az onbizalmatok?
2013. aug. 27. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Gondolj bele, ha te is egy társaságban ülsz és a barátnőd a helyes csávót nézegeti hát hogy a viharba nem leszel féltékeny?

2016. júl. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!