Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egyenesen szebb lenne a...

Ha egyenesen szebb lenne a hajatok, ti vasalnátok csak azért?

Figyelt kérdés
Nekem a göndör/hullámos között van a hajam, sűrű, vastagszálú. Egy időben elkezdtem vasalni, és a barátomnak is jobban tetszik úgy, és valahogy én is szebbnek éreztem magamat. Úgy éreztem, ogy úgy tényleg szép vagyok. Viszont a sok vasalástól(nem kentem rá semmilyen védőt) kevesebb lett a hajam, és ráadásul eltört. Megbeszéltük a fodrásszal, hogy többet nem vasalom, csak a frufrum, viszont az is kevesebb lett, így nem vasalom már azt sem. NAgyon szép a hajam, ígyis dicsérik, csak nem illik a fejemhez. Voltam fodrásznál, Ő megcsinálta lépcsőzetesre, ami egyenesen látszik, hullámoson már kevésbé. Szerintetek hővédővel érdemes lenne vasalnom, hátha az védi, vagy felejtsem el végleg a hajvasalót szépség ide vagy oda?
2013. aug. 14. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vasalni akarod, vasald, ha nem, akkor nem. Ha hosszú, derékig érő hajat akarsz, akkor tanácsos száműzni a vasit a mindennapokból.

Nekem is hasonló hajam van, mint neked, nagyon dús, nagyon vastagszálú, néhol hullámos, máshol göndör (nem rugógöndör, inkább, mint amikor be van sütve). Szépnek nagyon szép, ha be van szárítva, viszont másnapra elfekszem, ha kifésülöm, csúnya.

Inkább vasalom. Nem akarok nagyon hosszú hajat, nem is tetszik, teljesen elvagyok a félhosszú hajammal, a vége egészséges, nincs eltörve, és feleannyi gond sincs vele, mintha nem vasalnám. Mostanában csak hajmosás után vasalom, ami 3 naponta kb 15 perc, használok rá hővédőt és pakolást. Nekem ez a döntésem.

Az meg a Te döntésed, hogy vasalod-e vagy nem. Igazából nem muszáj mindig vasalni, hagyhatod az eredeti formájában, máskor pedig vasalhatod, így nem annyira egyhangú.

2013. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen hajam van,de én nem vasalom.

Úgy fésülöm,hogy közben felülről szárítom,és egyenes lesz.

2013. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vasalom . Akkor nincs gond a vasalással,ha mondjuk 1-2 havonta egy kicsi mindig vágatva van a végéből :) Nekem szép egészséges a hajam,amikor festetem,akkor vágatok a végéből is :)
2013. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!