Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan pasi aki tényleg...

Van itt olyan pasi aki tényleg jól néz ki?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány ilyen kérdést láttam, hogy szerintetek jól nézek e ki, vagy helyes vagyok e stb, senki se volt igazán jó pasi, max azt hitték magukról :D Szóval van itt olyan aki tényleg helyes? :DD

2013. aug. 25. 20:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
PAYDAY 2 4ever
2013. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

van, én legalábbis.


ezt a kategóriát szoktam olvasni mert leköti a figyelmem.

szeretem nézni, hogy milyen ostobaságokat szoktak itt egyesek kérdezni.

képet meg minek raknék ki? csak önmagamnak kell bizonyítanom, senki másnak.

főleg, hogy a belső fontosabb.

20f

2013. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
van, de egyáltalán nem biztos, hogy ő neked jónak számít, sőt fordítva se 100-as, h neki épp te tetszenél
2013. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
persze, teljesen igazad van :) lehet csak én vagyok túl válogatós :D
2013. aug. 26. 19:54
 15/18 anonim ***** válasza:

nem.

a nők a férfiak 10% elit részéért versengenek. szóval valóban kevés van belőlük... nem is a külső a legfontosabb, sok helyes pasi van, aki nem sokat ér el, mert lagymatag, nem férfias, nem tud vezetni, ezért nem is ér el sikereket, és lúzernek jön le sokuk.

2013. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én amióta az oldalon vagyok (és nem tegnap regisztráltam),azóta egy helyes pasival beszéltem de neki volt barátnője és tőlem messze is lakot. Szóval a kérdésedre a válasz tapasztalatom szerint nincs. És én sem vagyok annyira válogatós.
2013. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért ugyan ez fordítva is igaz! Az a lány aki (a beszélgetésekből leszűrve) normális, okos, helyes ő vagy túl fiatal, vagy éppen idősebb, esetleg cirka 250 km-re lakik.
2013. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én magamat nem jellemzem ilyen szempontból, azt a csajoknak kell eldönteniük! Ha kíváncsi vagy a képemre, küldj privátot, és belinkelem a face-oldalam! :)
2013. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!