Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is ennyire szörnyű...

Szerintetek is ennyire szörnyű a helyzet?

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok és 65 kg a súlyom. Ahogy azt a számok is mutatják van némi súlyfeleslegem. De szerintem nem vagyok olyan kövér meg gusztustalan,a pasik mégis lenéznek és elkerülnek,mert kövérnek tartanak. Szerintetek lemondhatok arról,hogy valaha is pasim legyen abban az esetben ha nem fogyok le?

Köszi szépen a válaszokat,véleményeket! :)



2013. aug. 20. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányod miatt kerülnek el. Rajtam tízkilónyi felesleg van, mégsem néznek le, mert én kimutatom, hogy elfogadtam magam.
2013. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem túlsúly. Számold ki a testtomeg indexedet, és rájössz, hogy inkább ideális. A fiúk szeretik a nőies lányokat... :)
2013. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mégsem néznek meg a fiúk,sokan ki is fejezték már hogy kövérnek tartanak :(
2013. aug. 20. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ez miden csak nem kövér

inkább az lehet a gond hogy csak zsír és nem izom

nem kell hogy fogyjál csak tornázzál hogy szép feszes és formás legyél

2013. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

neked a fejeddel van gond...

én 165 vagyok ehhez szerencsére már 60 kiló,1 éve csak 47 voltam.őszintén szólva nem voltam vmi szép látvány.most viszont h közel egy éve kondizom sokkal jobb a helyzet.

sportolj vmit ezáltal az önbizalmad is megnő,büszke leszel arra amit elértél.

ja és hozzá tenném h nekem pl célom h elérjem a 65 kilót:) és úgy sem leszek úgymond "duci".

persze már most is vannak olyanok akiknek így is sok vagyok és dundibbnak tartanak.de én nem is azoknak akarok tetszeni akik ideálja 50 alatt van. végre van fenekem,combom,hátam..már nem fúj el a szél,korábban mindig is irigykedve néztem a hozzád hasonló nőiesebb alkatú csajokat.

2013. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is 170 cm vagyok és 58 kg,tehát nem sokkal kevesebb mint te,de engem meg kifejezetten vékonynak mondanak,mért ne lenne esélyed pasid találni?úgy csinálsz mintha legalább 200 kiló lennél,szerintem nem ez lehet a gond,de ha nem fogadod el magad az tényleg meglátszik,már én is észrevettem hogy a nagy önbizalommal rendelkező csajok vonzák a pasikat,persze nem beképzeltségre gondolok..ha meg annyira nem vagy megelégedve magaddal,eddz kicsit,úgy formásabb leszel,esetleg változtass a táplálkozásoton,nem kell durva diéta csak próbálj kevesebb édességet enni,cukor helyett pl mézzel édesíts,igyál sok vizet,járj el kocogni,vagy nekem pl a zumba nagyon bevállt,észre sem veszed hogy megeröltető mert közben jól szórakozol,mozogsz és jó kedved is lesz tőle...ez mind segít abban hogy jobban érezd magad a bőrödben,meg aztán keress olyan rucikat amik kihangsúlyozzák az előnyeid,esetleg csalnak kicsit ha kell,mindenki tud csinos lenni csak tenni kell érte kicsit..krtikát meg csak olyantól fogadj el akiben nincs hiba,de mint tudjuk ilyen ember nincs
2013. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!