Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? 13...

Szerintetek szép vagyok? 13 éves vagyok, sokan csúnyáznak le.

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy ronda vagyok,mert sokakkal nem vagyk jóbn.Ők mondják ezt.Szerintetek irigyek,vagy ideesítésnek szánják,esetleg őszintén mondják?A sok mondás hatására egyre csúnyábbnak látom magam.

Őszinte véleményt kérek,nem fogok megsértődni,nem vagyok olyan fajta

[link]

[link]



2013. aug. 25. 21:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos vagy. A második kép helyett nem tudsz berakni valami jobbat?
2013. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A második nem tudom mi akart lenni.. Szerintem nem vagy csúnya, szép a szemed, esetleg egy jobb frizura sokat dobna rajtad :) A piszkálással ne törődj, engem is sokat bántottak, de nem tartom magam kevesebbnek, sőt! Megtanultam hogy nem szabad másokat bántani semmivel...
2013. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
ne is törődj a piszkalasokkal, minden lanyban van valami szép! ha ezeket komolyan veszed, az elfog bizonytalanitani a mindennapokban, elveszi az vidamsagodat, es aztán akár az élet kedvedet is. szép vagy!!! :)
2013. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

jaj a második kép elmosódott,telón máshogy látszott.

az a baj hogy senkinek nem jövök be. mindneféle frizut kipróbáltam de ez a legnormálisabb. utolsó kommentelőnek: köszönöm szépen :)

mit tudok tenni azért hogy kedvesek legyenek velem,felhívjam magamra a figyelmet?

2013. aug. 25. 22:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#2 válaszoló vagyok.. Szerintem ennyi idősen ne ez legyen a legnagyobb problémád hogy nem jössz be a fiúknak :) A figyelmet ne a kinézeteddel vond magadra hanem a viselkedéseddel, szóval legyél kedves, természetes, és önmagad. Ne akarj másnak látszani mint aki vagy mert annak sosincs jó vége :)
2013. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy csúnya :) Ne hallgass másokra. Próbáld elengedni a füled mellett a rosszakat és csak a jókkal törődni, mert így csak az önbizalmad rombolódik le.

A hajaddal kapcsolatban: talán jobban állna egy oldal frufru, jobban megnyitná az arcod.


Én is azt javaslom, hogy maradj önmagad, mert ha mást adsz, mint amilyen vagy, akkor nem azért fognak szeretni ami vagy. Nekem is volt ilyen időszakom, hogy mindenáron más akartam lenni, feltűnőbb, barátkoztak is velem, amit eleinte nagyon élveztem, de később rájöttem, hogy ez nem én vagyok és ez az egész csak felszínes dolog. Velük nem tudtam igazán őszintén beszélni. Most viszont már önmagam vagyok és vannak barátaim, akik úgy szeretnek, ahogy vagyok :)

Ennyi idősen velem is ez volt, mint veled, de ne aggódj, idővel jobb lesz! :)

2013. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A te korodban engem is piszkáltak. Eltelt 4 év, többszörös iskolaváltás, de általánosban, és gimiben is megtaláltam a helyem.

Kedves arcod van. Valóban jól állhat neked az oldalfrufru, a hajad végét pedig ritkítani/tépetni lehetne, és fokozatosra vágni. Szép lenne úgy.:)

2013. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
átlagos vagy ne foglalkozz azokkal akik piszkálnak
2013. aug. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagy szép. De csúnya sem annyira, hogy jogosan piszkáljanak. F
2013. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy szép bocsi,viszont csúnya sem. De attól a szépség fakadhat belülről. A hajadon kéne változtatnod,a fufruval is kéne valamit csinálnod. A szemed szép:) A szemöldöködön sem kell változtatni,már amennyire látszik a képen. A bőrödön meg próbálj ki valamit,olyan elhanyagoltnak tűnik. Mosolyogj sokat,akkor szebbnek látszol.
2013. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!