Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk?! Szerintetek melyik szebb?

Fiúk?! Szerintetek melyik szebb?

Figyelt kérdés

Ha egy nőnek keskeny dereka és keskeny csípője van.

Vagy

Ha egy nőnek keskeny dereka és széles csípője van.


2013. aug. 27. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő tud szép lenni. De ha választani kell, én a széles csípőt jobban szeretem.
2013. aug. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tibzsike válasza:
Szerintem ez egyértelmű.Legalább is nekem szebb ha egy lánynak keskeny dereka és széles csipője van.15/F
2013. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Természetükből (ösztönből) fogva a férfiak jobban vonzódnak a szélesebb csípőhöz, ugyanis az a termékenység jele.
2013. aug. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Keskeny derék és széles csípő az isteni! De amúgy mindegy, egy nő még keskeny csípővel is lehet szexideál, láttunk már erre pár példát a történelemben.
2013. aug. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Keskeny derék, keskeny csípő.
2013. aug. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a keskeny derék, széles csípő.
2013. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
azt sem tom mi a derék és csípő közti különbség
2013. aug. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2
2013. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es: Javaslom nézz utána mert ezek alapvető fogalmak.

[link]


A derék a legkeskenyebb rész a törzsön, a csípő a legszélesebb. Ezen a képen jól láthatod a derekat a fűző miatt. A csípő pedig a derék alatti rész, azaz ahol a fenék is van, de konkrétan az a része ahol a legszélesebb a körfogat. A férfiaknak is van csípője és dereka természetesen, de nekik a csípőjük keskenyebb mint a nőknek, a derekuk viszont sok esetben vastagabb. Homokóra alaknak is hívják pl a vékony derekú nőket. Vagy darázsderéknek is, nem hallottad még ezt a kifejezést? Darázsderék az akinek nagyon vékony dereka van (az a borda alatti rész), gitár alakúnak is hívják a vékony derekú, széles csípőjű embert (nőt).

2013. szept. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mindkettő
2013. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!