Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti szortelenitetek a karotokon...

Ti szortelenitetek a karotokon? Ha igen hany eves kortol? Szerintetek hulyeseg ott is szorteleniteni?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, es szoros a karom, jo ez ugy hulyen hangzik hiszen mindenkinek az, de nekem elegge latszik, kozepszoke, de dus es hosszu. Arra gondoltam, hogy szortelenitenem, termeszetesen nem borotvaval, en epilalni szeretnem. A kerdesem arra iranyulna, hogy szerintetek erdemes ott is szorteleniteni, vagy az mar tulzas? Es ha igen, akkor honnan?marmint a valltol, vagy a kb. a konyoktol?

2013. aug. 27. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy időben szőrtelenítettem rendszeresen, még most is néhanapján, vagy amikor már zavar. Epilátorral leginkább, de volt, hogy gyantával egy-két alkalommal. Igazából nekem is ilyen középszőke színű, viszont olyan hosszúak, hogy eléggé látszanak, ezért döntöttem úgy, hogy leszedetem. Engem zavart, nem érdekel, hogy más szerint már "túlzás", van még egy pár lány, akit tudok, hogy szintén szedi. Én általában az alkaromon szedtem le, és egy kicsit a felkaron, nekem ott valamiért nem nő szinte semmi, vagy csak nagyon kis piheszőr. Az epilátortól gyengült, így mostanában már csak akkor csinálom, ha van időm és energiám, vagy ha már nagyon-nagyon látszik.
2013. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
23%

Szia! Tudom a mai fiatalok már korábban érnek, de nem korai még ez 15 évesen?

Egyébként én annak idején 19 éves korom körül kezdtem el szedetni gyantával (nyilván akkor még 15 évesen nem volt ciki, most már ha jobban belegondolok lehet az) Nyáron gyakrabban télen ritkábban, mivel fájdalmas dolog. De mindenképpen te érzed mennyire fontos ez számodra, soha ne mások miatt változtass magadon meg akármit is!!

2013. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krumpli.13 válasza:

Épp most szedtem le..:D:D:D

Szóval szerintem nem túlzás(nekem barna és dús) engem is zavart...Elején fájdalmas, utána hozzá lehet szokni.

15 évesen simán

2013. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kb 16 évesen kezdtem el. Először borotváltam, de elég hamar áttértem az epilátorra, mert a borotvától szúrt.

Nem túlzás, ha téged zavar..nekem mindenki mondta, hogy de hát nem is olyan feltűnő és tényleg nem volt, de engem zavart.


23L

2013. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz, én fél éve kezdtem epilálni, mert fekete, aránylag hosszúak a szőrszálak - előtte borotváltam, de azt nem ajánlom, erősödik, én is ezért hagytam fel vele. Amúgy nekem még a köldököm alatt a hasam is szőrös. :(
2013. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az előző vagyok, elfelejtettem odaírni a korom: 18/L
2013. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!