Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más hogyan éli meg, hogy túl...

Más hogyan éli meg, hogy túl maximalista a kinézetéven kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Annyira elszomorít, hogy próbálok mindig jól kinézni, a topon lenni(nem megfelelni akarok, csak saját magam érdekében), de belenézek a tükörbe és mindig csúnyának és kövérnek látom magam.
2013. aug. 28. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nálam úgy, hogy nem csak jól akarok kinézni, vagy próbálok jól kinézni, hanem teszek azért, hogy jól nézzek ki. Rendszeresen eljárok edzeni, nem eszek szar kajákat, sok vizet iszok, pár éve csináltattam felnőtt fejjel fogszabályzót, mert nem tetszettek a fogaim, eljárok kozmetikushoz stb.

Persze nekem is vannak olyan napjaim, mikor felkelek, és nem vagyok megelégedve magammal, ezeket át kell vészelni. Elmegyek edzeni és utána máris sokkal pozitívabban látom magam.

2013. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az benne van az alapban, hogy nem eszek össze mindent, meg mozgok stb. Az arcom mások szerint szép(bár közben rondának látom azt), a testem pedig nőies(elég nagy melleim vannak, vékony lábaim, és szerintem széles derekam-de ezzel a családom nem ért egyet)
2013. aug. 28. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!