Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk, lanyok! Ki mit gondol a...

Fiuk, lanyok! Ki mit gondol a fogszabalyzos lanyokrol? Tobbi lenn.

Figyelt kérdés
Termeszetesen nem valami nagy es szines fogszabira gondolok itt, hanem porcelanra amit "atlatszo"kent szoktak emlegetni. Arra lennek kivancsi, h szerintetek a fogszabi is egy kicsit olyan mint a szemuveg, h elso latasra mindenki egy kicsit nyomibbnak gondol? Ill. fiuk titeket zavar, hogyha egy lanynak fogszabija van? Kort is irjatok kerlek. Koszi mindenkinek :)

#csúnya #fogszabályzó #stréber külső
2013. aug. 29. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nyomi a fogszabályzó. Osztálytársamnak is van... És a szemüveg sem nyomis. Inkább a divat részeit alkotják mind a ketten.

14/l

2013. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi.

Ment a zold kez :)

A tobbiek valaszat is kivancsian varom...

2013. aug. 29. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több mint egy éve fogszabályzóm van, egészen szeretem, ahogy kinéz. Szerintem ha valaki fogszabival is bátran mer mosolyogni az extra jó kisugárzás :)

Megéri, mert sokkal szebb lesz később a mosolyod, és inkább fiatalon legyen, mint felnőtt korodban, sokkal megszokottabb fiatalokon a fogszabi :)

2013. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én alapjáraton úgy vagyok a fogszabélyzóval, hogy becsülendő, ha vki vmit tesz a szépségért és a fogai egészségéért.

Viszont a porcelán nekem nem jön be, az olyan, mintha takargatná, de közben látszik, és az úgy nekem bizarr. Akkor inkább legyen fém, és vállalja fel. Nekem sima fém volt, nem gondoltak, nyomibbnak tőle. Sőt volt olyan osztálytársam, akinek nem is tűnt fel, csak egy év után, pedig nem volt csukva a szám egész nap :P.

2013. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semelyik nem "nyomis". Szükséges dolgok, ez van, egyes országokban még divatkiegészítőnek is használják őket. A szemüvegmánia pl itt is eléggé jelen van.

Magán a legtöbb ember utálja ezeket, de olyan ismerősöm is van aki észbekapott az utóbbi években és rájött,hogyha hordja a szemüvegét akkor lát és a fogszabályzó meg csak egy ideiglenes dolog és a legnagyobb hátránya a későbbi egyenes fogsor, ami kész tragédia :)18/l

2013. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*de több olyan ismerősöm is van

a több kimaradt :)

2013. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az volt az érdekes, hogy a párom elújságolta a barátainknak, hogy lesz fogszabim, ők meg nevettek egyet. Na nem azért, mert de gáz, hogy lesz, hanem nem értették, hogy minek nekem fogszabályzó..pedig én aztán tényleg problémás eset vagyok és egészen feltűnő is.

A fogszabit pedig volt, aki 3 hónap után vette észre, pedig hetente többször beszélgettünk személyesen.

És persze senkitől nem kaptam egy rossz megjegyzést se, sőt, legtöbb esetben semmit. Néhány ismerősöm jött azzal, hogy jéé mióta van fogszabályzód?! Tök jó.


Szóval gáznak semmiképp sem gáz, sokan észre sem vették, de még a kusza fogaimat sem. :)


Mondjuk azért kicsit más, mert én már egyetemista vagyok. Gimiben nem akartam megcsináltatni, mert féltem a csúfolástól. Igazából még most is tartanék tőle, de szerencsére már nem vagyok gimis, meg egyébként is, lehet, hogy az egész alaptalan félelem. :)


23N

2013. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!