Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Holnap rakják fel a fogszabály...

Holnap rakják fel a fogszabályzót. Eléggé félek mert tejesen lement mínuszba az önbizalmam. Vélemény a fogszabályzós 16éves lányokról? :O neeem vagyok rondaa csak annak fogom magam érezni.

Figyelt kérdés
a "pasim" azt monda hogy úgyis tetszeni fogok neki de nemhiszem eel.. nem tudom. most jöttünk összepárnapja és ahww annyira félek. mert életem első olyan fiúja aki télleg tetszik 110%osan okos meg minden....világomlana összebennem ha ezért nem jönne össze....:/
2010. szept. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a 15-16 éves fiúknál mennyire komoly az ilyen , hogy : semmi baj nekem még attól függetlenül tetszeni fogsz.


Ez inkább az "érettebb" generációnál van így szerintem.


De lehet , hogy tényleg igaz amit mondott ... kifog derülni hamarosan.


Nem akartalak lehangolni , ha ez egyáltalán lehangoló , csak én így gondolom .


Amúgy meg egy fogszabályzó nem a világ vége , ha ő el is megy lesz még másik "pasid" , és a fogszabályzó sem lesz rajtad örökké.

2010. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár nemvagyok 16éves, de 14igen. Én is féltem az elején, de, ha önbizalommal hordod, akkor mindenki csak dícsérni foglya. És mégegy fontos! A gumi amit ráraknak semmikép se legyen sötét színű!! Na remélem segített, és csak vidáman!! :)
2010. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
huuuuuu :) ... hat en 22 eves vagyok es,ha eleg penzem lenne meg valljuk be a foghuzastol sem felnek ... eddig ott viritana a szamban egy fogszabalyozo ... a hetvegen talalkoztam egy raszta haju fogszis csajjal :D es annyira jol allt neki,hogy ismet gondolkozok rajta,hogy,ha eleg penzem lesz hozza megcsinalom ... szerintem nem olyan ciki legalabbis manapsag ... gondolj arra,hogy TE teszel valamit azert,hogy szebb mosolyod legyen ... azaz apolt vagy/adsz magadra ... szerintem ez buszkeseggel kellene eltoltson ... kinezetre meg szerintem nem olyan veszes ... nekem sepciel nagyon nagyon tetszik :#^^
2010. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne menjen le minuszba az önbizalmad, mert a fogszabályzó jó dolog! Nekem jövő héten fogják feltenni, és már nagyon várom. :D Az a lényeg, hogy ne takargasd a fogszabályzód, mert akkor az elég visszataszító látvány... Bátran viseld, és nevess vele, szerintem nagyon fog tetszeni a fiúknak is. Az én fiú haverjaim odavannak a fogszabályzós lányokért. Gondolj bele, hogy amikor lekerül, milyen gyönyörű lesz a fogad, és nem kell azon rágódnod, hogy miért nem csináltattam én bolond fogszabályzót...

Sok sikert hozzá! ;)

16/L

2010. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!