Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen? (lent)

Mit tehetnék ez ellen? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval 13 éves vagyok.

165 cm és 50 kg.

Ez így jó is, és nagy a fenekem is, nem túlságosan, meg ki van kerekedve ami kell, szóval nem panaszkodhatok, de mindenki 15-nek néz, és mindenki a bőrömbe bújna, mert mondják, hogy jó testem van, és néha meg is fordulnak utánam az utcán néhányan, ez engem zavar. Szeretem, hogy jó húsban vagyok és van rajtam mit fogni, de nem mutogatom, normálisan öltözködök, zavar hogy mindig ezzel vannak megáldva.


Esetleg bő ruhák segítenének? Vgay kezdjek el fogyni?


13/L


2013. aug. 29. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek akarsz fogyni ha meg vagy elégedve magaddal? Örülj, hogy megnéznek az utcán
2013. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A többiek miatt. Mert mindenkinek van egy hozzázólása, ami nekik vicces, nekem meg rosszul esik.
2013. aug. 29. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát most akkor mi a probléma? Hogy jó alakod van és irigyek? Másért miért szólnának le? Nevess te is, és örülj, hogy ilyen alakod van! :)
2013. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2013. aug. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!