Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a táska...

Szerintetek jó ez a táska iskolatáskának?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 30. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi van, nekem tökéletes. Nagy hely van benne, lehet kézben és vállon is hordani. Persze ha nehezek a cuccaid, akkor inkább hátizsák, ez inkább a sok, de könnyű tanszernek megfelelő.

Persze attól is függ, hány éves vagy, mert pl 12 éveseknek ez még sok, de gimiben teljesen oké.

2013. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vigyázz a hátadra.. Tudom, mintha anyukádtól hallanád, de nagyon igaza van.

Nekem is hasonló táskám volt, de ha nagyon nehéz, akkor megterheli a hátat és jobb a hátizsák.

Gimiben volt hasonlóm, de sok holmimat bent hagytam a padban és így volt, amikor a táskámban két füzet, meg egy toll volt...

Szóval ha nehéz lesz a cuccod, akkor inkább más táskát válassz.

2013. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
ha páwa vagy divatmajom vagy
2013. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most leszek gimis! Második válaszoló!: Tudom, hogy jót akarsz, de nekem meg pont a hátizsákkal van bajom, mégpedig az, hogy folyton hátrahúz, válltáskával könnyebb egyensúlyozni! 3. válaszoló!: Nem vagyok az, de a régi sulimban folyton cikiztek a táskám, és az öltözködésem miatt, most új emberek, új iskola, tiszta lap! Remélem érted! :)
2013. aug. 30. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, ahogy érzed. A mai napig nem hordok hátizsákot, mert nem szeretem, kényelmetlen. A lényeg, hogy vigyázz a hátadra. Ha ehhez elég az, hogy néha a másik válladra teszed a táskát, akkor használd egészséggel! :)

Jól néz ki egyébként, és kétlem, hogy ettől divatmajom lennél, mint ahogy azt #3 írta.


#2

2013. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!