Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az érzelemkifejezést meg...

Az érzelemkifejezést meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés
szeretnék modell lenni, de szerintem nemtudom valami jól kifejezni az érzelmeket.. Tudok nézni vidáman, meg olyan átlag modelles "fapofán" meg mérgesen, és ezzel nagyjából ki is merül a paletta.. Ezt lehet valamivel fejleszteni?
2009. okt. 31. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én próbáltam magam modellként.

És 4 éve színészkedek is, az arc és a mimika játékokat úgy tudod gyakorolni, hogy például elképzelsz egy szituációt, és eljátszod.

Nem ciki hogyha gyakorolsz magadban, próbálj többféleképpen mosolyogni,nevetni,kacagni,sírós arcot vágni, szomorkodni..

2009. nov. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

érdekes, én mikor nézem alegtöbb modell arca annyira üres és semmit mondó:s halálra unpm magam ha a képüket nézem pl: mihalik enikő mondjuk:s jujj..elalszom rajtaxD

szal...ha ezt nézzük nem is annyira fontos, fontosabb az h vékony légy és magas és naturális:)

2009. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!