Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szódabikarbónás fogfehérítés...

A szódabikarbónás fogfehérítés műkidik?

Figyelt kérdés

sok helyenazt írják, hogy igen m,de azt is ,hogy szétmarja a fogakat. akinek van tapasztalata írjo! ja és ha működik hogy kell használni?

Előre is köszönöm!


2013. aug. 30. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél fogport párszáz forintért. Sokkal finomabb szemcséjű. A szódabikarbóna túl durva, összekarcolja a fogzománcot. a fogpor szépen leszedi az elszíneződéseket és utána olyan selymesek a fogaim. Nagyon tiszta lesz tőle. Ha használsz mellé fogselymet is, az a tuti.


A szb-t és a fogport is nedves fogkefére kell tenni. Én úgy csinálom, h nyomok fogkrémet a kefére és utána a fogporba mártom.

2013. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem működik.Bár iszonyatosan rossz íze van szerintem.Azért annyira ne várj tőle sokat, mint a fogorvosi fehérítéstől.

Két módszert ismerek :

1. Kinyomkodod a narancs levét és abba raksz szódabikarbónát

2. Epret villával összenyomkodod és abba raksz sz.bikarbónát -> (ennek van rossz íze ) és fogat mosol vele.

2013. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd, nem marja szét a fogaidat, főleg nem pár másodperc alatt! Amúgy még ínygyulladásra is javallott.
2013. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!