Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A teljes intim gyantázás...

A teljes intim gyantázás mennyire fáj? Van valami érzéstelenítés előtte?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 17:10
 1/5 anonim válasza:
lidokain injekció ajánlott..
2013. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs érzéstelenítés. Kozmetikusok nem kapnak engedélyt érzéstelenítő szerek vásárlására.

Ha előtte bekaphatsz egy-két felest. :)


Az első rohadtul fáj.

2013. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hááát. Mindenkinél változó. Van akinek egy láb gyantázás is felér egy szüléssel, és van, akinek meg sem kottyan... Na, egy teljes intim gyanta 100x fájdalmasabb, mint egy lábé.


Én speciel nem hallottam még lidokain érzéstelenítésről, persze lehetséges, hogy én vagyok a tudatlan. Fejben fel kell rá készülni, és elviselhető. Nagyon nagyon fáj. Minél többször mész, annál kevésbé.

Vannak praktikák, pl fájdalomcsillapítót bevenni előtte 20-30 perccel, van kis részletekben leszedni, minél jobban ki kell feszíteni a bőrödet.. A kozmetikus segíteni fog.

2013. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen fájdalomcsillapító tabletta jó erre?:)
2013. aug. 30. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen jó szerintem. De a cukorgyantás változat kevésbé fáj ( persze még mindig fájdalmas marad:-D), és kevésbé irritàl, így én azt ajánlom egy megbízható kozmetikusnál.
2013. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!