Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítség! Megvan a nyelv...

Segítség! Megvan a nyelv piercingem már 4 hónapja, de alul a golyó bele megy a lyukba. Valami tipp mit csinálhatnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
néha fáj egy kicsit, éjszakára sokszor kiveszem mert érzem hogy benne van a golyó a nxelvembe és zavar. Segítsetek légyszi, valami tanács, vagy vegyem ki?

2013. aug. 30. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél hosszabb szárat.
2013. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hosszú van benne, próbáltam úgy hogy kivettem egy hétre de mindennap át szurtam rajta a piercinget hogy ne nőljön be, összéb ment. visszaraktam és ugyanolyan.
2013. aug. 30. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor menj vissza oda ahol csináltattad. de nem értem, hogy hogyha elvileg hosszú szárú ékszer van a nyelvedben, akkor miért süpped bele a golyó a nyelvedbe. ez szerintem csak akkor lehetséges, ha nem megfelelő ékszer van a szádban.

azzal még esetleg lehet próbálkozni, hogy nagyobb golyót veszel a végekre, vagy hosszabb szárat, de ez rajtad múlik.

2013. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ahogy becsukom a szám a nyelvem úgymond lefekszik es bele megy a golyó, volt már olyan hogy jétszottam vele es a piercing kiesett a golyú meg benne maradt 16os vagy 18 as van benne pontosan nemtudom.. mikor vissza mentem azt mondta hogy ne játszak vele annyit, alig játszom vele mégis belemegy smárolás közbe, evés közbe beszélés közbe. eléggé idegesítő. :D
2013. aug. 30. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:

én a helyedben egy 20as, 22es szárú ékszert megpróbálnék azért, mert ez nem normális, hogy a szár kiesik a nyelvedből a golyó meg bent marad a lyukban. az, hogy játszol vele szerintem alap dolog, én is mindig forgatom, húzogatom stb. az ajakékszeremet, mégsem esik ki és mégsem nyomódik bele a lyukba. egy szár nagyjából 500 ft, ennyit szerintem megér rááldozni, de gondolom, hogy milyen idegesítő lehet.

a kezdő ékszer van amúgy a szádban, mármint az amit a szalonban raktak bele?

2013. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak azért kérdeztem, mert nekem itthon van egy 18as nyelvpiercingem, meg egy 22es is és ha jól tudom, akkor 22es, 20as a kezdő méretű ékszer, aztán utána váltanak kisebbre ugye. az a 2-3-4 mili nagyon sokat számít piercingeknél.
2013. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt hiszem 18 as van benne, kezdő pc 22 szár. megpróbálom bele rakni azt., alul a lyuk körül olyan fehér nem gyulladás hanem már mint olyan mint ha ugy lenne begyogyulva. kicsit undorító szerintem.
2013. aug. 31. 03:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs az értetlenkedésért, de én nem értem hogy ez lehet? Nekem is van nyelvpc-m, de nekem sose volt ilyen.
2013. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kitágult alul a lyuk. lehet sokat játszottam vele, bár szerintem nem szabadna akkor se hogy ilyen legyen. bármit csinálok ahogy bele rakom a piercinget egy idő után kitágul ugyanúgy a lyuk és minden ugyanolyan mint volt...
2013. aug. 31. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lehet ez. Kérdezd meg a piercingest.
2013. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!