Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolid sminket tudtok? Szolid...

Szolid sminket tudtok? Szolid körmöket suliba? Rövid hajat hogy lehet még hordani? (copfon és a sima kiengedős módszeren kívül) vállig érő hajról van szó.

Figyelt kérdés
Fiúk (!!! ) nektek tetszenek azok a lányok akik agyon vannak sminkelve és mindenük kint van vagy inkább a szolid kicsit takargatósabb?

2013. aug. 30. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. Na szóval:

Smink szerintem suliba elég alapozó(csak ha nagyon hibás a bőröd, ha nem akkor elég púder), szempillaspirál, meg valami halványabb szájfény, esetleg nagyon nagyon pici pirosító. Szolid köröm? Barnás árnyalatok, pasztellszínek. Hajadat befonhatod, nekem is vállig érő, én a tarkóm fölött szoktam oldalra fonni, a maradék hajamat feltekerem "csigába", elől két tincset hagyok, azt meg begöndörítem. Fonhatsz bele, kreppelheted(ez idén ősszel nagy divat), vagy becsavarhatod. Szerintem a legtöbb fiúknak a természetes lányok jönnek be, az agyonsminkelt, szolizott ribiket meg csak a pávák keresik.

2013. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vállig érő nem rövid, hanem középhosszú vagy hosszú haj.

Fonatok minden mennyiségben, http://www.youtube.com/channel/UCs6uJVO1UA6GqdWxe7gxQvA ne zavarjon,hogy egy kislányon vannak prezentálva, találhatsz jó ötleteket és rengeteg olyan frizurát készít aminek "most jöttem a fodrásztól hatása van" pedig pár perces procedúra.

Körömlak sok mindentől függ, ha kifinomult vagy a fekete is elegánsnak hat, míg egy rockeren vagy szegecseket viselő egyénen vagánynak. Általában a világos természetesebb színekkel nem lőhetsz mellé. Halvány rózsaszín, bézs, nude és pasztel lakkok vagy francia manikűr tökéletes. De tényleg egy élénkebb szín is lehet szép, ha megy az összhatáshoz. Személy szerint imádom a sötétkéket, szinte minden cuccomhoz megy.

Smink: korrektor szempillaspirál,szem ceruza, színezett ajakápoló vagy szájfény

2013. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!