Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetnék modell? foglalkozik...

Lehetnék modell? foglalkozik valaki itt ezzel?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék kifutó modell lenni, hanem csak hobbi szinten szeretnék modellkedni.

Nem vagyok vékony, kicsit teltebb az alkatom (nem kövér)

és nagyon magas vagyok 175 centi.

Állítólag különlegesen jó fényképarcom van és szép vagyok.


Szerintetek van rá lehetőségem?


Ha valaki foglalkozik evvel annak privátban szivesen küldök képet.


A válaszokat előre is köszönöm


2009. nov. 2. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy aki komolyan foglalkozik ilyennel, az ilyen oldalakon lebzsel? Kétlem... Ha ír is valaki, biztosan csak kamu lesz. Van épp elég jelentkező, nem fognak ilyen módon utánad futni. Egyébként meg a 175 cm még nem túl magas, de ha fotómodell akarsz lenni, akkor az nem is igazán számít.
2009. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Teltebb alakkal nem igazán lehetsz hagyományos modell, esetleg glamúr,vagy aktmodell.
2009. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

na írok és nem kamu:D! éve modellkedem.Mondjuk én kifutó és fotó.

A helyzet az hogy az hogy a szép arc még nem minden.Kidolgozott test hurkák nélkül.Még a fotómodelleket sem szeretik kicsit husikásan.A zsírt izommá kell alakítani.És kifejezetten fotómodell nem nagyon van.Elvárják a szép járást stb.Egy próbát megér ,küldj be képet pár ügynökséghez.HA nem megy menj hosstessnek mert ott szeretik a szép arcú teltebb lányokat.

2009. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
ja bocsi 4 éve:D
2009. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
ja és még valami...175 nem számít nagyon magasnak:D
2009. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!