Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan "banán" alkatú...

Van itt olyan "banán" alkatú lány (kis mell, keskeny csípő), aki hízással ill. sporttal melleket varázsolt magának?

Figyelt kérdés

Mondjuk A kosárból B-t?

Nagyon sovány voltam sokáig (kb 48/171), most is csak 53 kiló körül vagyok, de a mellem kb ugyanolyan lapos. A fenekem egyáltalán nem az, de a csípőm tök keskeny, szóval szemből nézve nem nagyon vannak íveim:-)

De elég akataterőm lenne sportolni és többet enni, ha hallanék egy-két sikertörténetet:D



2013. szept. 9. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ilyen vékony alaknál nem mellre fogsz hízni! Legalább 10 kiló plusz kellene, hogy látszódjon ott is.
2014. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát én duci voltam, akkor a méretem 85C volt, elkezdtem fogyni és sportolni, és most 70D-s vagyok. De mondjuk én homokóra vagyok, tehát vannak "íveim".
2014. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
szerintem buta vagy, hogy nem vagy képes elfogadni a tested... :/
2014. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

"szerintem buta vagy, hogy nem vagy képes elfogadni a tested... :/"


Szerintem akkor te nem tudod milyen érzés, amikor nem tudsz néha alkalomadtán, vagy csak a barátod számára kihívóan öltözni, úgy, hogy egy pasi se tudja levenni rólad a szemét.:)

2014. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14:

Most a barátodnak, vagy az összes pasinak? :D


Nekem a 70AA-val is sikerül úgy "öltöznöm" (=nem veszek fel semmit), hogy le se tudja venni rólam a szemét a "pasim". ;)

Hogy mi kell hozzá? Bizony elsősorban az, hogy elfogadd magad, ez segít hozzá, hogy megtaláld azt, aki téged is elfogad és úgy szeret, ahogy vagy.

2014. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!