Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az csúnya ha...

Szerintetek az csúnya ha valakinek a szemszine eltér a hajszínétól?

Figyelt kérdés
Szőke hajam van és barna szemem koromfekete szempollákkal.A bőröm is elég világos.Nem fura ez így együtt?

2013. szept. 9. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

...


Are you kidding me?


Nem, nem csúnya.

2013. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem még kifejezetten tetszik is a világos haj&sötét szem, és a sötét haj&világos szem kombináció. :)
2013. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
...Nekem meg vörös hajam és szürkés kék szemem. Melyik lenne jobb kombináció? Répa haj, narancs szemekkel vagy kék haj kék szemmel? Dudette, srsly. My brain...
2013. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Ha van szőke haj, akkor szőke szem is van? :D
2013. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért... megnéznék egy szőke szemű és természetes zöld hajú emberkét. Vagy az előttem leírt kombót.
2013. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát megnézném ha az összes szemszínhez hozzá passzoló hajat kapnánk... [a barna szeműek mélyen sóhalytanak]

Szerintem szép is a világos-sötét kombó. Nekem sötétbarna a hajam, viccet félre téve van benne egy kék rész, és zöld a szemem.

2013. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet olyam kombináció, ami vmiért nem passzol, de a tied sztem nem az. Max. nem az a nagyon átlagos, tipikus párosítás.
2013. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
most akkor fessem be a hajam kékre?:s
2013. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem zöld a szemem, de szerintem nem állna jól a zöld haj..
2013. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hogy szőke szem kéne, bár én ismerek szőke szemű embert, de nem ez a lényeg hanem a környezetemben sok a szőke hajú kék szemű lány és állandóan ezzel dicsekednek. Néha meg is jegyzik hogy szép a hajam csak ne lenne ilyen sötét szemem és ez eléggé degradál.
2013. szept. 10. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!