Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagos/csúnya? Hibák?

Átlagos/csúnya? Hibák?

Figyelt kérdés

Kép:

[link]



2013. szept. 9. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szép, aranyos, természetes csaj! nincs hiba!
2013. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Aranyos arcod van, még úgyis nőiesebb leszel később.

A hajad elég lestrapált, de víz mellett ez megbocsájtható, ki foglalkozik akkor a hajával.

A szemöldököd nem tetszik túlzottan, de még megfelel ebben a korban.

2013. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nagyon szép vagy! (hol laksz?):D
2013. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Még hányszor kérdezed meg? Vagy szereted, ha nyalják a hátsód? Amúgy szerintem nem vagy valami nagy durranás.

2013. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha annyira akarod tudni,azért teszem fel többször is ezt a kérdést másképp fogalmazva,mert: egyrészt kíváncsi vagyok,hogy az emberek,hogyan válaszolnak egy így megfogalmazott kérdésre és hogyan ,ha egy kicsit másképp fogalmazok...másrészt nagyobb esélyem van több és sokszínűbb válaszokra.Akinek ez nem tetszik nem muszáj válaszolni és elnézést kérek. Amúgy azért tettem fel ezt a kérdést,hogy elmondják mások a hibáimat,amiken esetleg javíthatok pont azért,mert tudom,hogy nem vagyok egy szépség.
2013. szept. 12. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!