Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben a filmben...

Szerintetek ebben a filmben szép a szőke lány? Fiúk tetszik nektek? Lányok ti is olyanok akartok lenni mint ő igaz?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=jQU4zrhRMhM

én szerelmes vagyok belé! 21f



2013. szept. 10. 08:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem nem akarok olyan lenni mint ő!Számomra ő nem szép csaj,vannak nála ezerszer szebb csajok!Attól h te szerelmes vagy belé,az nem jelenti azt h a csajok ilyenek akarnak lenni mint a filmben a leány!
2013. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Ronda. Túl nagy a szája, és mesterséges szőke (festett) a haja. Nem szép. Ráadásul 12 évesnek néz ki, én pedig úgy sejtem, hogy van van 20. Nem lehet komolyan venni ezt a csajt. A barátnőm remélem nem akar ilyen ronda lenni.

"Lányok ti is olyanok akartok lenni mint ő igaz?".

... mint ő igaz?

-Ez úgy hangzik, mint egy tény. Pedig NAGYON NEM AZ!

2013. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Tök semmilyen és halképe van, dehogy akarok ilyen lenni! .D
2013. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szép.
2013. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szép lány, de én megvagyok saját magamként is. Nem cserélnék vele, már megszoktam a saját arcom.
2013. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, olyan parasztlányos kerek feje van. Inkább akarnék olyan szép, finom arcot mint pl. Emma Watsonnak.
2013. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az átlagtól szebb lány, de nem az a "hanyatt dobom magam olyan gyönyörű". Ha már valakire hasonlítani akarnék, biztos nem ő lenne:D


23L

2013. szept. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Na, Emma Watson pl. jó példa, rá szívesen hasonlítanék. Vagy Natalie Portmanre, vagy Sophie Marceau-ra.

Erre a lányra NEM!


28/N

2013. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, h 21 vagy, kérdező, úgy viselkedsz, mint egy 14 éves kisfiú! :D Nem rossz nő, de láttam már jobbat is.
2013. szept. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szépnek szép,de nem akarok olyan lenni jesszus :D

az gáz h még 21 éves fiú létedre is egy tv szereplőbe vagy szerelmes...

2013. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!