Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi tetszik inkább? A...

Kinek mi tetszik inkább? A göndör, vagy hullámos szőke, vagy melírozott séró, esetleg vörös, vagy a tépett, szögegyenes, esetleg kifele szárított sötétebb tónusú haj?

Figyelt kérdés
Ki mire bukik, vagy magán mit látna szivesebben, esetleg melyiket tartja szebbnek, szexisebbnek divatosabbnak. Lányokon.
2010. szept. 16. 07:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

világosbarnás, esetleg vöröses, de nem sötét


[link]

2010. szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és a fazon vagy a tartás?
2010. szept. 16. 08:19
 3/14 anonim ***** válasza:
A hullámos. A szögegyenes elég idétlen, természetellenes, igazán kimehetne már a divatból!
2010. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kicsit hullámos, ilyesmi:


[link]


[link]

2010. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nekem szögegyenes, és ez nem divat hanem genetika :) nekem tetszik :)

inkább a hullám a divat, de van akinek természetes, utálom a dauert, nekem inkább az az idétlen

2010. szept. 16. 09:44
 6/14 A kérdező kommentje:
hát ezek a képek..... itt a csajok haja egyenes, csak van benne némi törés, meg kacskaringó, de ez még egyenes
2010. szept. 16. 09:44
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


A dús sötét barna, göndör vagy hullámos haj tetszik.

2010. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, te vak vagy, vagy hülye, már ne karagudj? Egyenes, csak van benne kacskaringó... OMG... Basszus, ilyen alapon a göndör haj is egyenes, csak sok benne a kacskaringó-.-'
2010. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

bocs, az egyenes haj, csak van benn egy két törés, egy kanyartól még nem lesz göndör vagy hullámos a haj


na ez már hullámos


[link]



akkoris ha nem gyári hullám, vagy vízhullám, vagy kreppelt, vagy göndör loknik, tök mindegy


amibe kis kanyar van az szimplán nem szögegyenes ennyi


de van akinek az egyenes haj áll jól, az idétlen lenne bongyi fejjel, a tépett séró meg a tupirozott is egyenessel néz ki jól, de aki göndöröen csini, az legyen göndör, sztem több a gond azzal a séróval, de ez az én véleményem speckó.


ez a séró tetszik pl


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. szept. 16. 15:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Tépett :D
2010. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!