Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem turkálóban vásárolna...

Miért nem turkálóban vásárolnak a fiatalok?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam turiban és hihetetlen olcsón vásároltam. Vettem 1 farmert meg egy nadrágot, kíváncsiságból megnéztem, hogy mennyi lenne a márkaüzletben a ruha. Farmer 14000ft, póló 10000ft én fizettem értük 2800ft-ot. De mind a kettő újnak látszik. Miért vásárolnak a diákok inkább plázákban,ahol alig vesznek vmit, és már el is ment a nyáron megkeresett pénzük .
2013. szept. 13. 00:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én már vettem 2 db turis dolgot.

De igazából nem találok tetsző ruhadarabot.

Nem vagyok az a lány, aki felvesz mindent. Követek egy adott divatot/stílust, és olyan típusú ruhákat nem igen találni turkálókban... 15/l

2013. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mert nincs jó a közelünkben, undorító, szakadt, foltos az összes ruha, a jobbakat meg amikor új áru jön rögtön elviszik azok akiknek saját boltjuk van hogy ott darabonként eladják. meg utálom a 50/50-t. én tudatosan vásárolok, a boltban tudom, mit találok, és ez megfelel annak amit keresek, a turiban pedig vagy találok olyat ami tetszik, vagy nem. mellesleg nyilván nem a legdrágább holmikat veszi meg az ember a márkaboltban...
2013. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is csak turiban vásárolok, ruhatáram 70%-a tuti onnan van, és kilósból :)
2013. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!