Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem ma egy körömlakkot a...

Vettem ma egy körömlakkot a DM-ben, kipróbáltam a kisujjamon, viszont nem tetszik (fehéret akartam, de ez az első rétegből kiindulva a 86. réteg után sem lesz fehér). Blokk ellenében ki fogják nekem cserélni vajon?

Figyelt kérdés
Tényleg csak egy ujjon próbáltam, jó lenne ha visszacserélnék, legalábbis reménykedem de már csak hétfő felé fogok arra járni. Ilyen tapasztalat valakinél esetleg?

2013. szept. 13. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vesznek vissza ilyesmit, ha ki se próbáltad akkor sem. Pláne abból kiindulva, hogy ott kb kibontani sem engedik, hogy megnézzem, hogy egyáltalán milyen az ecset.
2013. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Nem a termék és nem is a bolt hibája, hogy nem olyan színű, mint amilyet akartál.

Nem kötelességük visszavenni, kicserélni. Ráadásul mivel felbontottad, számukra eladhatatlan, max. teszternek jó.

2013. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi. :/
2013. szept. 13. 16:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk arról nem én tehetek, hogy a lakk fehér, és mégsem lesz fehér a körmömön (nem körömfehérítő lakk, azoknál tudom, hogy nem lesz fehér maga a lakk :D ) Szóóóval kicsit megtévesztő. De hát ha nem, akkor nem, ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni :/
2013. szept. 13. 16:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam benn megkérdezni, és mondták, ha bontatlan és megvan a blokk, akkor kicserélik, így részemről ez tárgytalan, de mindegy, ezt is tudom legalább, a lakkot meg majd átkutyulom szerintem. :)
2013. szept. 14. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!