Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek a színes vagy...

Lányok! Nektek a színes vagy a fekete-fehér tetoválás tetszik jobban jobban ha egy fiúnak az egész karja szét van varrva?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem is-is

de a színes nagyon szép tud lenni, ha jól ki van dolgozva, akkor inkább az

2012. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tetszik :)
2012. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha az egész kar, akkor színes. És bejönnek az ilyen pasik.:D De az nem szép, ha kikopik a szín.
2012. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát, nekem őszintén egyik sem nagyon, de ugye ízlések és pofonok.. nekem nem jön be ha egy pasi karja (vagy más testrésze) tisztára ki van varrva, oké tetszenek a tetkók, de nem ezek a bazinagy egész kart/lábat/hátat eltakaró.. én is akarok majd, párom is akar majd, de egyikünknek sem jön be ez a fajta..


de ha nagyon muszáj lenne választani akkor én is a színest mondanám, akkor már az, és tényleg szépen megcsinálva..

2012. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fekete fehér tetkokat imádom viszont a színeseket utálom :)
2012. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak a fekete-fehér tetszik. A színes egyáltalán nem.
2012. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem a fekete-fehér jobb. + nekem az olyanok tetszenek, amik áttekinthetők, nem olyan össze-visszák
2012. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se tetszik. De senkit se az érdekeljen, hogy a lányoknak tetszik-e vagy sem hanem, hogy neki mi mindent jelent az(ok) a minta(k), ami(k) rajta van(nak.) Egy kapcsolatot meg nem hiszem, hogy ez dönt el.
2012. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
fejtől lábig tetkó :D <3
2012. dec. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a színes tetszik, nekem is azok vannak.

De a magad miatt csináltasd, ne a lányok miatt! :)

23/L

2012. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!