Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szexisebb?

Hogyan lehetnék szexisebb?

Figyelt kérdés
Rövid a hajam, hátul kb 7cm, elől kicsit hosszabb.Fiúsan öltözködöm, és fiúsan viselkedem. Tudnátok segíteni, hogyan lehetek kissé nőiesebb? Előre is köszi:)
2009. nov. 4. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hordj nőiesebb holmikat, használj esetlen halvány sminket és viselkedj lányosabban. Kép nélkül többet nem tudok mondani. Hány éves vagy?
2009. nov. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Februárban leszek 16. Tudom, még fiatal vagyok, de időben szeretnék változtatni magamon:)
2009. nov. 4. 02:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

:) Leegyszerűbb amúgy, ha olyan lányokkal barátkozol, akik csajosabban öltözködnek. Először csak figyeld meg őket (ne bámuld, csak figyeld :D), hogy ők mitől lányosak, milyen ruhát hordanak, milyen fazont, milyen divatot követnek. A ruhaboltokban bátran felpróbálgathatsz azokhoz hasonló ruhákat, eldöntheted neked mi tetszik. Hívd el magaddal egy csajosabb barátnődet, hogy nézzetek neked pár új holmit, de ha te nem érzed cikinek (kamaszkor, ki tudja épp ciki és mi nem :D), hívd el anyukádat, hogy szeretnél pár nőiesebb ruhát. Járjatok végig egy plázát, nézz be minden női ruhaboltba és próbálgass kedvedre. :)

Használhatsz szájfényt, szemceruzát, pirosítót és máris lányosabbnak érezheted magad egy kis sminktől. :)

A fiús viselkedés gondolom azt takarja, hogy kicsit szabadszájú vagy, esetleg durvább is, de legalább nem esel össze sírva, ha valami kisebb sérülés ér. Ez utóbbi nem baj, de próbálj szolidabban viselkedni, mosolyogni sokat-sokat. Ne legyen minden 3. szavad káromkodás, mert az eléggé visszataszító tud lenni egy lányban sokak számára.


(1. voltam)

2009. nov. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál:) Megfogadom a tanácsaid, sminkelni fogok, de nem durván:D Amúgy még annyi lenne a bajom, hogy oké, hogy felpróbálom a ruhákat..De megvenni nemtudom, mert nemigazán van rá pénz:S (Lakáskölcsön, csak apum dolgozik minimálbérért, ráadásul még 2 kamasz tesó, stb) A viselkedés, meg hát..Nem káromkodom sokat, de nem is esem össze sírva, mint ahogy írtad:) Éppenséggel arra gondoltam, hogy focizom, és hát..Kissé vonzódom a lányokhoz is.Emiatt is eltávolodtak tőlem jópáran:/ Na mindegy, nem hisztizek, és mégegyszer megköszönöm, hogy írtál:)
2009. nov. 4. 02:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia megint :)

Még olyan korban vagy, amikor a felnövő emberek keresik a nemi identitásukat, hol a fiúkhoz, hol a lányhoz vonzódnak, ez bárkivel megeshet! Semmi szégyellni való nincsen benne, de szerintem jobban járnál, ha nem mutatnád ki olyan nyilvánosan ezeket az érzéseket. Félre ne értsd, nincs semmi baj avval, ha a lányok megölelik egymást csak úgy vagy poénból egymás hátsójára sóznak :D de szerintem rosszul járnál, ha idő előtt rád húznák azt, hogy meleg vagy biszexuális vagy. Főleg mint ahogy mondtam, ilyenkor a felnövő gyerek kíváncsi minden szempontból, feszegeti a lehetőségei határát. Ebbe beletartozhat 1-1 kis kaland a saját neméből valakivel. Ezt az elején még vehetik "poénnak", de hosszabb távon még ne bélyegezd meg magad avval, hogy binek/melegnek hisznek. Ez amúgy eredhet a fiús viselkedésből is, gondolom jobban kijössz a fiúkkal és onnan is átvehetted ezt egy kicsit, de ezt ne vedd készpénznek. Ha a vonzódás alatt azt érted, hogy megnézed a lányokat is, az egy szinten még természetes is, összehasonlíthatod magad egy másik lánnyal/nővel, ebben semmi ferde hajlam nincs. Főleg ha az illető tényleg jól néz ki, az bárki számára vonzó lehet.

A sminkeléssel óvatosan :) Én a helyedben először kozmetikus tanácsát kérném ki és ja igen, egy-kéthavonta nem árt bizony oda is eljárni, már csak némi szemöldök igazításra meg kozmetikai tanácsra például :)

Nos amúgy igen, az anyagi helyzet kicst nehezít a dolgon, de nézz körbe a környéken mi újság van használtruha bolt téren. nagyon jó és főleg egyedi cuccokat is lehet ott találni töredékáron, amiről senki meg nem mondaná, hogy honnan is van ;) Nem kell most komplett ruhatárat cserélned, inkább szelektálj a ruháid között, hogy mi az, ami túl fiús vagy már kinőtted és mi az, ami még bőven hordható. Mivel még valamennyit biztos fogsz nőni, így a következő ruhavásárlásnál már válogass a lányosabb darabok közül, 1-1 kiegészítő is sokat dobhat a megjelenéseden!

2009. nov. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!