Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék pólót festeni,...

Timido kérdése:

Szeretnék pólót festeni, Milyen festék kell?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni a teljes nevét, és hogy hol lehet kapni? Olyan kéne, amit bír a mosógép ( legalább 50 fokon ) és nem kopik le.
2009. nov. 4. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
többféle textilfesték létezik, attól függ, mit szeretnél pontosan festeni rá. De pl van olyan, ami egy egy kis üvegben van egy egy szín, darabja 300 ft lehet, és pont úgy kell használni mint a sima festéket. De ha bemész a kes-be, vagy akármelyik barkácsüzletbe biztos hogy segítenek, az ilyen helyeken nagyon segítőkészek szoktak lenni az eladók. Van olyan is, ami olyan mint az üvegmatricafesték, csak pólóra lehet vele festeni/írni/rajzolni, és akkor az kicsit domborúbb lesz. Olyan is van, amivel ha ráfestesz a bólóra, és utána hajszárítóval felmelegíted akkor a minta amit csináltál ilyen pufi lesz. :) Remélem valamennyit segítettem. Ha leírod mire szeretnéd használni lehet h többet is tudok
2009. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Még nem nagyon tudom milyet is szeretnék, a lényeg az, hogyha mosom a gépbe ( 60 legfeljebb 60 fokon ) akkor ne jöjjön ki, és szeretnék festeni fekete pólóra is. ( fehérrel ) Ez a pufis is tetszik.:) De amire elsőre gondoltam, az az ilyen egyszerű minta, amivel mondjuk tudok ráfesteni a hátára egyszerűbb szárnyakat, vagy feliratot, vagy ilyen kis egyszerűbbeket. :)

2009. nov. 7. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!