Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan fessem be a megfakult...

Hogyan fessem be a megfakult fekete pólómat? Van olyan festék amit kézzel be lehet festeni? Mosogép és főzőlábas nélkül? Csapnál, megengedett vízben lehet ilyesmit használni? Milyen terméekket ajánlotok, és ezeket hol lehet kapni? (Bp-en)

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 07:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
szerintem vegyl új fekete pólót...
2011. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Simpicol a DM-ben - utána ecetsavval kell rögziteni a szint. Egyszerü a használata, és nem szennyezi a környezetet sem.
2011. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
eza simpicol nagyon drága, és mosógépben kell mosni.. a kérdéesm nem ez volt
2011. szept. 7. 08:23
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
jó akkor hordjál kinyúlt pólót...nemhogy vennél kb 1000.-ért a piacon vagy bárhol...:)
2011. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez hülye. 1000-ért? ez a felső több tízezer ft volt.. azért akarom befesteni mert nincs kedvem kidobni:D és nem kinyúlt, csak kopott. pff gyp-s:D
2011. szept. 7. 09:08
 6/12 anonim ***** válasza:
igazi minőség...több 10 ezerért,ha kikopoik...valami nagyon rosszul csinálsz akkor :D
2011. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hát mivel olyan 8 éve megvan, és csak annyi van hogy kikopott kissé, ezért sztem eléggé jó minőségű:)

Esetleg lenne valaki aki tudna a kérdésre válaszolni?:D

2011. szept. 7. 10:08
 8/12 anonim ***** válasza:

A simpicolt lehet gép nélkül is használni (tapasztalatból tudom),a használati utasitásban benne is van.

Az meg hogy drága... annyira nem, ha valami olcsó vackot veszel, az meg nem ér semmit.

Azért mellékesen az elözö válaszom is a KÉRDÉSEDRE adott választ, méghozzá olyat, ami normális, légyszives ne ilyen lekezelöen reagálj rá.

2011. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is akarok majd festeni feketére rövidnadrágot mert 2 hónap alatt a térdénél nagyon kifakult.

én egy nagy lábasban tervezem a tűzhelyen, mosógépbe nem merek festéket önteni

2011. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A simpicolhoz nem kell tüzhely, mert elég egy vödörben illetve bármilyen nagyobb edényben meleg vizben a festéket feloldani és a ruhadarabokat meg adott ideid áztatni benne. NEM kell sem mosógép, sem fözni - ezt ugyanis a legtöbb ruhadarab rosszul viseli - hanem simán csak áztatni, utána ersöen ecetes vizben rögziteni, ezután normálisan gépben kimosni és kész. Már elég sok ruhát festettem igy, az eredmény szép, erös és tartós szin lett. 54/N
2011. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!