Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Látható valamennyi kis különbs...

Látható valamennyi kis különbség a két kép között?

Figyelt kérdés

júniusban tettem fel ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


a nyár alatt fogytam (mérleg szerint) 6kg-ot. arra lennék kíváncsi, látszik is egy picit, vagy csak a mérleg mutat különbséget? ezeket ma csináltam:

[link]

[link]

[link]


2013. szept. 14. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Látszik a különbség. A combjaidon és a derekad feletti résznél.
2013. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen ;)
2013. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg látszik a külömbség!:)
2013. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
el sem hiszitek hogy mennyire örülök ennek! :))
2013. szept. 14. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
A régebbi képeiden is nagyon szép voltál és a mostaniakon is nagyon szép vagy! :)
2013. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy csinálad???Avass bele! ;D
2013. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon látszik!! de hogy csináltad:o?
2013. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen! a csípődön határozottan látszik :)
2013. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! úgy örülök :)

amúgy a kérdésetekre a válasz: nem csináltam semmi extrát, nem sportoltam agyon magam, sőt..egyszerűen kevesebbet ettem, a kenyeret, zsemlét nagyon visszafogtam (nem azt mondom hogy nem ettem, csak kevesebbet) azon kívül az édességet is, habár sajnos a nagymamám főztjén éltem, ami gondolhatjátok hogy milyen :D meg próbáltam felpörgetni az amúgy nagyon lassú anyagcserémet.ja és napi 3-4 liter vizet ittam. kb. ennyi! :)

2013. szept. 15. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Látszik, látszik... :D most már nem kell zsírból sokat fogynod, sőt egy kis izmot felszedhetnél! :)
2013. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!