Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy zsíros...

Szerintetek is egy zsíros malac vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


Jó jó tudom hogy fogynom kell meg minden...Normális válaszokat kérlek! :(

14/L...

Jah és tudom hogy egy túlsúlyos disznó vagyok... :'(

Úgy is depressziós vagyok szall már mindegy.



2013. szept. 15. 11:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne rinyálj nem vagy kövér fogyni fogyhatsz egy kis sport sosem árt.
2013. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 PureNameless válasza:
81%
Még fiatal vagy és rugékony a változásokra. Kicsit szedd össze magad és tégy azért hogy ne légy ilyen. Nem kell most leállni sírni.
2013. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tudod miért raksz ki képet? Egyébként ez még nem végzetes, de ne itt siránkozz, nyomás futni, mozogni és egyél kevesebbet. Hidd el az akaraterő csodákra képes. Én is fogyózom, már fogytam 12 kilót, és hidd el, nem szakadtam bele.
2013. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

rugékony??? :o


Egyébként majd lesz normális válasz, ha lesz normális kérdés.

2013. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

szerintem annyira nem vészes a helyzet, jó egy kicsi felesleg tényleg van rajtad, főleg a hasadon, de nem vagy ettől még kövér disznó...

járj el minden nap futni és jó lesz.

2013. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
nos a disznó az állat szerintem! te neked ember alakod van! szóval nem lehetsz disznó! mellesleg nem kell sokat fogynod mert így se vagy olyan csúnya... valakiknek ez jon be. én ahogy leírtad magad egy 200 tonnás bálnára gondoltam elosszor de ez nem hasonlít hozzá szerintem jĺ nézel ki szóval nem kell ilyeneket írnod magadról
2013. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

mi lenne ha mozognál és nem rinyálnál?

Szerintem ez a lehet mit fogni rajta kategória.Se nem vékony se nem duci.Mozgással pont jó.

2013. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt inkább az önbizalmaddal van a gond. Egy kis sport és jobban fogod érezni magadat és egyébként is csak 14 vagy még nagyon sok minden fog változni a testeden.
2013. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
100%
Hát kérdező nekem volt egy bnőm aki nálád jóval kövérebb volt utána eltelt 3 év és a pasik döglöttek utána nagyon szép lett szóval szerintem ne ess kétségbe :D
2013. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!