Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Mennyire zavar titeket, ha egy hasonló korú lány egy kisebb anyagcsere-zavar következtében még pattanásos, zsíros bőrü, és sosem lesz olyan érintése, mint egy babának? Észre se veszitek, vagy megfontoljátok a vele való ismerkedést?

Figyelt kérdés
Tudom,nem a külső a fontos,blablabla...De attól félek,ez csökkenti az ismerkedési lehetőségeimet.Persze lehet mondani,hogy járjak kozmetikushoz,de nem mindenkinek van erre rendszeresen (anyagi)lehetősége,a különböző kenceficék meg nem sokat segítenek a helyzeten:(
2012. jan. 7. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oxy. Nekem mindig bevált :) Egyébként relax találni fogsz pasit.:)
2012. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehetsz pattanásos,hogy az nagyon zavaró legyen,nem foglalkoznék ilyen aprósággal ha egyébként tetszik a lány.
2012. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kompenzáld egy bomba alakkal és jó természettel. Sportolj,méregteleníts,táplálkozz egészségesen.

Az én barátnőm hasonló,mint te.

2012. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna. Téged viszont zavarna, h kicsi vagyok és csúnya.
2012. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
mindenkinek megvan a maga párja,sznob plázacicáknak a gazdag bmw-s sportolók,vakoknak a vakok,süketeknek a süketek, szegényebb rétegnek a szegényebb rétegűek,neked is hozzád hasonló pasid lesz... persze 1-2 kivétel akad.
2012. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Más sem jár kozmetikushoz. Ki kell tapasztalni, melyik arclemosó tisztítja megfelelően az arcodat, azzal napi 3x megmosod, és alig lesz patid. +egyél vitamint
2012. jan. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!