Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a külső...

Mennyire fontos a külső megjelenés, kinézet?

Figyelt kérdés
Kinek mennyire fontos az ellenkező nem megjelenése? A külső is annyira fontos mint a belső?
2013. szept. 17. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem. Az nyilván fontos, hogy ápolt legyen és ne szakadtan-koszosan egy hete fürdetlenül mászkáljon, de nem fogom megnézni milyen márkájú cipőt hord, és nem megyek falnak ha van egy pattanása. :)
2013. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lányok inkább külsőre mennek.

Ritka az olyan amely tényleg a belsőt nézi

2013. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A külső megfog a belső megtart. Közhely, de nagy igazság. Ha valakivel megismerkedsz egyből a külseje, a megjelenése alapján ítéled meg. Ez lesz az első benyomás, ez nagyon fontos.
2013. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tényleg igaz h a lányok sokszor a külsőt figyelik, de valamilyen szinten a fiúk is megválogatják a lányokat.:)

Jó az ha valaki ad magára, de fontosak a belső tulajdonságok is nagyon!!

2013. szept. 17. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg a fiúk "mennek" inkább a külsőre,én úgy vagyok vele h oké fontos a külső,tiszta legyen,rendesen öltözve,nem kell hogy márkás cuccai legyenek,csak ne legyen igénytelen,az nem zavar ha valaki dohányzik,csak ne legyen folyton kocsmaszaga,mert találkoztam már pár olyan férfival,és az kifejezetten taszító,ja meg nem kell hogy agyon legyen sportolva de aki majd szétfolyik olyan kövér az sem túl nyerő,szerintem ezek alap elvárások,de ezen felül nem kell egy férfimodellnek lennie,és különben is ha a belsője annyira megnyerő és megszeretem egy idő után úgyis úgy fogom látni hogy ő a legjobb pasi a világon
2013. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fontos, nagyon fontos! De még így sem annyira, mint a belső...
2013. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!