Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet belőlem...

Szerintetek lehet belőlem modell? Vagy fogynom kéne még? Link!

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 5. 18:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha modell nem is, de luxusautó showkra hosstesnek még elmész...

:D:D:D:D

2009. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem lehet belőled modell, csak önbizalom kérdése az egész! :D Meg tudod: A bűvös számok 900 - 600 - 900 xD Szerintem pont megfelelsz ennek
2009. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Nem titkolt célom volt, hogy kifigurázzam azokat a tinilányokat, akik torzóikat feltéve, aggódva kérdezgetik hogy fogyniuk kell-e... aki ezt nem vette le, azt sajnálom :D
2009. nov. 8. 11:52
 24/34 anonim ***** válasza:
9%
kedves kérdező én értettem h mi volt a célod, de ha jobban belegondolsz ez a kép személyi jogokat sért...
2009. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
90%
nem sért személyi jogokat, mivel googleval találhatta az illető a képet, ami azt jelenti hogy szándékosan lett feltéve, azaz innentől kezdve szabadon terjeszthető, az más dolog hogy aki feltöltötte egy adott tárhelyre, a képen szereplő tudta nélkül tényleg bűncselekményt követett el.
2009. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Ezt a képet az internetezők nagy többsége ismeri... vagy megkapta már e-mailben, vagy ha beírod a google képkeresőjébe, hogy fat girl, az elsők között megtalálod...
2009. nov. 8. 17:01
 27/34 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ezzel nem azokat gúnyolod ki akik vékonyak és megkérdezik hogy milyen az alakjuk,hanem azokat a szerencsétleneket,akik így néznek ki mint ez a szerencsétlen..
2009. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
62%
szerintem meg nagyon is ,hogy jó kérdés volt és örülök ,hgy valaki feltette elkéne gondolkozni mindenkinek mértis tette ezt és rrálehetjönni(már persze nem afelszínes emberekre gondolok akik jajénmodellvagyok merttudjukazoknak IQ-ja a 0-val egyenlő(tudom vannak kivételek de ez jellemző)) ,hogy ollaé mert ami manapság főként atinik körébe terjed az valami eszméletlen hülyeség ittismennyi ilyen mocsok van:szép vagyok?mennyitkell még fogynom ,hogy úgy nézzekki mint xy? hagyjukmár ezeket nem igaz ha tükörbe nézel látnod kell erről ennyit aki hormonzavaros és depressziós az valószínű nem ennéla kérdésnl vállik azzá aki meg életvidám jót röhög az egészen
2009. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
9%

Én kellőképpen életvidám vagyok,csak sajna láttam ilyen ember szenvedését.Nekem tényleg csak ennyi a bajom.És igen én modell vagyok és másoddiplomás vagyok éppen (nem büfészakon).És én is jót nevetek azokon akik fogyóznak felteszik hogy lehetek e modell ne meszek semmit.Lehet ezt okosba is csinálni.NApont minimum egy tábla csoki lemegy és ég sorolhatnám mi és mennyi.Soha nem volt olyan hogy salin élek.Csak én ismerem a sortolás örömeit.

És azok a modellek a hülyék mint a segg akik csak hobbi modellek.Nekem ez a tapasztalatom.Akik a tv-ben villogtatják a seggüket stb.4 éve vagyok modell megjártam Olaszt,Spanyolt,Angliát és a tv-be eddig egyszer voltam bent.

Szerintem ezért vagyok boldog:D

Amúgy találóbb lett volna egy anorexiás csontváz épével ez.Szerintem.

2009. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
80%
utolsó előtti vagyok az anorexiás csontváz képét azért nem írtam mert ha a hormonzavarost is már belevettték a kérdésbe ,hogy őket sérti akkor az anorexiásokat amásik végletettmár csakcsak ne soroljuk bele mert akkorazmár meg őket sértené (mértnem rögtön mármindenkit ugye?) és tudom ,hogy vannak okosabb modellek is énis kipróbáltam aszakmát de érdekes emgmaradtam a normális részen aol kevesen bírnak(arra értem ,hogy nem álttam neki vetkőzni mint az Ördög Nóra és nem csak vigyorgok bambán bele a tv-be és interjúvolok meg olyan embereket ,hogy a témájához még csak egy á-t se tudok kinyögni mert lerí ,hogy segghülyevagyok)..
2009. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!