Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok esetleg olyan web...

Tudtok esetleg olyan web boltot ahol lehet sima fehérarany gyűrűt venni?

Figyelt kérdés
Olyan fajtára gondolok mint ami a gyűrűk urában van, csak fehéraranyban. Elszeretném jegyezni a barátnőmet, pontosabban egyfajta ígéret gyűrűre gondoltam. Már mint, túl fiatalok vagyunk még és jelenleg nem is nagyon lennénk képesek összeházasodni, de nagyon szeretjük egymást jelenleg majdnem 4 éve együtt vagyunk, viszont a következő időben nagyon spórolnunk kell mert hamarosan Japánba akarunk költözni, mert alapból ott akarunk élni de én azon belül is mangaka akarok lenni, ehhez nagyon sok idő kell, mellette nem tudok dolgozni. Leghamarabb valószínúleg 4-5 év múlva tudnánk összeházasodni. Ezért szeretnék egy fehérarany gyűrűt venni és belegravíroztatni Japánul, hogy "ígéret". Lehet, hogy hülyén hangzik de szeretném ha tudná, hogy mennyire szeretem és ezzel ígéretet tenni számára a jövőre nézve. Persze erről ő még nem tud. 18/F

2013. szept. 21. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
És te hogy tervezted a kiköltözést, meg a mangaka karrieredet?
2013. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!