Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ronda, ha valakine...

Szerintetek ronda, ha valakinek genetikai okokból mindig nyitva van a szája?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai napig ez egy nagy kérdés bennem,nem tehetek róla,de folyton nyitva van a szám,nem érnek össze az ajkaim,ha természetesen be szeretném csukni őket.Nem állnak ki a fogaim,volt fogszabályzóm:)

Amennyiben erőltetem ,hogy mégse legyen nyitva a szám,az állam minden kis izmán látszik,hogy ez így nem természetes. Kb. a fogaimból nyugalmi állapotban egy 5-6 mm látszik ki.

Teltebb ajkaim vannak,amennyiben ez befolyásolhatja akár az okát,akár a helyzet jobban megérthetőségét.


Köszönöm a válaszokat!


17/l



2013. szept. 21. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Tudsz róla képet mutatni? Nekem nem hiszem, hogy zavaró lenne.


A leves nem folyik ki? Már, bocs hogy ilyet kérdezek.

2013. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ezzel "küzdök", csak egy kicsit idősebb vagyok és már elfogadtam.


Nekem csapott az állam (=oldalról nézve nem függőleges, nem kifelé, hanem befelé áll), azért van így.


Oldalról elég csúfnak tartom, szemből semmi baj nincs vele.

Sokkal rosszabb úgy, ha összecsukom, mert akkor az "erőlködéstől" olyan, mintha ráncos lenne az államon a bőr.


Csúfnak más nem mondott még ezért, max. bambának, tátikának. :)

2013. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudnátok mutatni képet?
2013. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sativus ***** válasza:
49%
Csak nem bella vagy az alkonyatból annak volt mindig nyitva a pofája amúgy nemgáz ha szép vagy teljesen mind1
2013. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudom becsukni a szám, mert úgy eléggé természetellenesen nézek ki. Én utálom, és csak remélni tudom, hogy nem úgy nézek ki, mint Kristen Stewart. :D Mindegy, már elfogadtam, sok mindent nem tudok kezdeni vele.

16/L

2013. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!:)


1# Nem,nem folyik ki a leves,ha eszem,vagy beszélek,akkor ugyan úgy becsukom,mint a többi ember.Csak úgymond "pihenő állapotban",amikor nem mozgatom az állkapcsomat,akkor üt el az átlagtól.


Más baj nincs az arcommal,legalább is engem más nem zavar,csak ez az,ami elüt a képtől:(


Keresek valami használható fotót,amin feltűnő a dolog,addig is várom még a véleményeket!!:)

2013. szept. 22. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hinném, hogy gond lenne ezzel.

Számomra és egyes férfiak számára még akár kissé erotikus hatású is lehet.

2013. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!