Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani Budapes...

Tudnátok nekem mondani Budapesten olyan piercingest ahol a microdermálért nem kérnek el 7ezer forintokat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A legvidékibb helyen is belekerül legalább 6000Ft-ba, szóval túl sok reményt nem látok. (de hátha lesz itt valaki aki ismer olcsó helyet)

Eleve az anyagköltség miatt nemigen lehet olcsóbban megúszni. Nézd meg mennyibe kerül maga az ékszer, meg a dermal punch, azt már ne is vegyük, hogy kell még egy tű is hozzá meg az egyéb apróságok, mint gumikesztyű, fertőtlenítő, kötözés a végén + érzéstelenítő ha kérsz hozzá. + a piercer munkadíja.

Egyébként vidéki nagyvárosban 12.000Ft-ért csináltattam. :) Számomra a 7000Ft jó ár lenne.

2013. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

7ezer alatt nem nagyon találsz, max akcióknál.

(am ékszer, puncher, kesztyűk, kellékek...stb. összesen ha 1500-2000-et kiadnak. Azért ennyi, mert a piercerek a szalonnak dolgoznak. Kb. 2000 az ára, 3000 a szalonnak, 2000 a piercernek.)

2013. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Blueskin, most már ezt is tudom. :)


Kérdezőnek: mondom, 6000 a legolcsóbb, amit tudok, de az nagyon vidéken van, háznál.


Viszont ha többet csináltatsz egyszerre akkor azért általában mindenütt engedni szoktak a végösszegből. :)

2013. szept. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pénteken sikerült csináltatom :)

50%os volt , na mondom akkor belevágok és szúrattam is kettőt :)

A válaszokat pedig köszönöm ! :)

2013. szept. 29. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
6000Ft alatt képtelenség kihozni titán horgonnyal egy microdermal piercing berakást! Ahol ennél olcsóbban csinálják, ott vagy orvosi fémet tesznek be(az ár 1/3-a), vagy valahol máshol csapnak be, pl. lespórolják a punch-ot és csak tűvel trancsírozza a bőröd. (egy piercer)
2013. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen (utóbbihoz). És még kiegészítésnek...

Kára "nem illik" microdermal-nak orvosi acélból készült (orvosi fém) talpat (horgonyt) berakni, csak titánt!

Ez szimpla egészségügyi kérdés, hosszabb kifejtéssel.

Mutatja a "komolyságát és felelősségét" egy-egy helynek, ha ilyent használ. És kevés tizen-huszonéves mondhatja el magáról, hogy tisztában van azzal, milyen kockázatot vállal, ha effélét hagy magába tenni.

Előbbieken kívül egy szalont fenn kell tartani, aminek költségei vannak, és a kialakításának is voltak. Ha már a szalonnak "leadás" szóba került...

Miért gondolja azt bárki, hogy majd két forintért hozzáértést és minőséget kap bármiből? Akár piercingestől microdermal-t.

2013. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jól van jól van ...

már megcsináltattam

2013. okt. 2. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!