Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeditek a szemöldököt...

Fiúk ti szeditek a szemöldökötöket? Lányok vélemény?

Figyelt kérdés
Akinek ronda a szemöldöke vagy annyira ad magára az szedi a szemöldökét?

2013. szept. 27. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő, kinek mi áll jól. Akit zavar vagy úgy érzi nem áll neki jól úgy ahogy van az a nemétől függetlenül szedi.
2013. szept. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki úgy érzi jól magát, ha szedi/nem szedi, ki vagyok én, hogy emiatt bántsam?
2013. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én igen, de kozmetikushoz járok szedetni kéthetente, mert magamnak nem tudom jól megcsinálni. :) Ráadásul ha a kozmetikus csinálja nem is fáj, gondolom azért, mert jobban kifeszíti, jobban kézre esik neki. :)

Nekem amúgy nem ronda alapból sem, középen is csak pár szál nő. De amikor a kozmetikus kiszedi, és megigazítja a formáját, meg vékonyít is belőle, akkor sokkal barátságosabb lesz a tekintetem. :)

És ezt nem csak én vettem észre, csajok is mondták már, hogy nagyon jól áll így formára igazítva. :)


29F

2013. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően nekem nincs bajom a vastag szemöldökkel, sőt. De ha középen nagyon összenő vkinek, akkor azért azt inkább szedje ki.
2013. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kis igazítás sosem árt, de nagyon kiszedni nem kéne.
2016. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!