Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valamit kezdeni a...

Lehet valamit kezdeni a szemöldökkel hogy jobban nőjön/dúsabb legyen? Fiú vagyok de a szemöldököm szerintem anyámtól örököltem és rövid, vékony de ami idegesít az az hogy ahol még tartania kéne ott nem nagyon nő. Van rá valami szer vagy tipp? :D

Figyelt kérdés

Nem akarok ilyen tetoválást meg festést meg marhaságokat mert nem vagyok búza,csak zavar hogy kicsi.Tisztában vagyok vele hogy sose lesz fekete hernyóm de ha lehet rajta kicsit segíteni akkor megpróbálom :D Köszi előre is. Lehet hülye kérdés,nem tudom lehetséges-e ez egyáltalán. Valahol olvastam valami ricinus olajat,az használ?

18/f



2013. szept. 27. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

valószinüleg haj átültetéssel menne legalábbis szempilláknál műkszik nem biztos hogy szemöldöknél is

persze annak van egy árra

2013. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ricinus olaj egy próbát megér, sokan ajánlják szempilla és hajnövesztésre.
2013. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is az enyém vékonysága miatt feszkózom folyton meg mondjuk pont az a bajom hogy hosszú. Rá fogom én is kenni az t az olajat aztán lesz ami lesz, utánajártam, és nem találtam jobb megoldást. Csak hogy tudd, nem vagy egyedül :D
2015. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!