Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 10 000 Ft-os bőrtáska...

Egy 10 000 Ft-os bőrtáska ennyire kopik fél év használat után? (lent)

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben vettem, de csak márciusban kezdtem hordani a táskát, de már július környékén látszott rajta, hogy eléggé kopik, mostanra meg így nézni:


[link]


10 000 Ft-ért vettem a Westendben egy bőrdíszműben. Rosszul gondolom, hogy nem kellene ennyire kopnia? Vigyázok rá, nem dobálom, nyáron nem is használtam is sokat. Az olcsóbb táskáimmal nincs ilyen probléma.



2013. szept. 27. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem bőr, ez műbőr.
2013. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valódi bőrnek árulták. Szerinted visszamehetek reklamálni? Mert egy 10 000 Ft-os táskának nem így kellene kinéznie.

Még ha műbőr akkor sem, mert én eddig csak olcsóbb műbőrtáskákat vettem, és azok nem koptak el így..

2013. szept. 27. 23:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez 1000%, hogy műbőr. A bőr egyáltalán nem így néz ki, hogy egy anyagon tök vékonyan van egy bőrhatású valami, ami jön le. A bőrnek nem tudod lehúzni vagy leszedegetni a felső rétegét. Szóval szerintem ha ezt tényleg bőrnek árulták, akkor simán visszamehetsz. De máskor legyél körültekintőbb, egy kicsit nehéz megkülönböztetni, de azért más a valódi bőr szaga, tapintása.
2013. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj vissza, jól átvertek. (Egyébként a bőrdíszművekben is árulnak műbőrt, biztos bőrnek volt feltüntetve? )
2013. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, sőt az volt a gyanús, hogy amikor fizettem az egyik eladónál, a másik addig a levágta a címkéjét, amikor betette a szatyorba (ezt csak akkor vettem észre, mikor már dobta ki), de a blokk legalább megvan. Nem tudom, hogy ilyen "elit" üzletben, hogy működik, de máshol nem szokás levágni a címkét, legalábbis én még nem találkoztam olyannal, hogy vásárlás után az eladó rögtön levágta volna.
2013. szept. 29. 10:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az Írisz Bőrdíszmű-Westend(Budapest, Váci út 1-3.)-ről van szó. Nem ajánlom senkinek!
2013. nov. 9. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!