Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék olyan kontakl...

Nagyon szeretnék olyan kontaklencsét, ami mintás vagy színes, tudtok olyan helyeket mondani, ahol beszerezhetek?

Figyelt kérdés
igazából olyan cosplayes fajtákra gondoltam, pl: [link]

2013. szept. 28. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten lehet rendelni. Ha nem volt még sose lencséd, akkor viszont nem tudhatod előre hogy jó lesz-e neked, ezzel is számolj. Színesekből átlag görbület szokott lenni csak, ami nem mindenkinek jó. Sajnos nekem sem, simán kiesik a szememből mindegyik.
2013. szept. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha még nem volt kontaktlencséd, azzal is számolj, hogy be is kell tenni és ki is kell venni, tisztítani kell. Ezeket érdemes elsajátítani, mielőtt a net-ről rendelnél. Előfordul, hogy ilyen spéci lencsét valóban net-rő, tudsz csak rendelni, általában az optikák nem foglalkoznak ilyen lencsékkel.
2013. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és volt már kontaktlencsém, csak a netestől kicsit tartok mivel nem tudni, hogy milyen minőséget kapok, ha meg nem jó, nem tudom kicserélni://
2013. szept. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!