Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik parfümöknek van jó...

Melyik parfümöknek van jó illata szerintetek? Lehetőleg 3000 Ft körül

Figyelt kérdés
és ne vmi nagyon édes legyen mert attól megfulladok :S
2009. nov. 7. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon ajnálom az Adidas Fruit rhythm illatát (pink) meg a többi adidas illatot. Nagyon könnyed, enyhén édeskés, gyümölcsös illatok! van 75 ml-es kiszerelés az 1800-2000 ft körül van, és van 30 ml-es is annak is változó az ára, láttam már 2000-3500 között! A 75 ml azért olcsóbb mert higított szóval nem olyan tartós, viszont nagyon finom illatú! Ja és ha nem tetszenének, akkor ajánlom még az AVON illatait! Ott is sok finom illat van pl : Pur blanca, mindig 3000 alatt van, még sorolhatnám! Sok sikert.

2009. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nami campbell-at night..


nema dobozos, hanem a "tééglatest" üveges 3-4 ezer kzött van.

2009. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is az adidas fruity rhitm re szavaznék:)
2009. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A douglas-ban lehet kapni ilyen snoopy-s parfümöket. Szerintem mindnek(3) nagyon jó illata van, és azok is 3000 körül vannak ha jól emlékszem. Aztán Mary-Kate és Ashley Olsen parfümök is jók. Ezek mondjuk inkább fiatalosabb, gyümölcsösebb illatok, de nem olyan fullasztóan édesek azért 8szerintem) :D
2009. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!