Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék menő és emos?

Hogyan lehetnék menő és emos?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
sehogy, a kettő együtt nem létezik
2013. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy, mert a az emo egy életstílus és nem a menőségről szól.
2013. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
A kettő együtt lehetetlen. Vagy menő leszel, vagy egy gyökér, ennyi.
2013. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az emo már nem menő... kb 3 évvel ezelőtt még menőnek számított, de aztán szépen kiment a divatból.
2013. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

emo lehetsz. könnyedén. menő... hát az már nem a stílustól függ, amikor emo lettem 2 éve lassan, mindenki utált barátom is alig volt. de mostanra megszoktak az emberek, sőt úgy érzem szertnek is velem lenni ^^

bár kinek mi a "menő" :P

17/f

2013. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nőj fel!
2013. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az emo a legalja, a menő az menő. Engem bántanak az emók :( mer' én hippi vok. De a menők szerint meg menő. Én szerintem vagy hülye leszel (emo), vagy menő (akire mindenki felnéz) ;)
2015. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sehogy, de még EMO se mert EMOS NEM LEGEZIK csak EMO! Az meg ha tömeg ember akarsz lenni (azaz menő) ahoz a mostani divatot kell követned amihez semmi köze az emóhoz, de semmi egyéniséged se lesz, legalább sok barátod lehet, az emók viszont csak emókkal és hozzájuk hasonló stílusuakkal szoktak barátkozni a legtöbbet. De én még mindig jobban felnézek egy emóra aki nem csak azért olyan hogy tömeg ember lehessen saját stílus nélkül, ők nem félnek felvállalni magukat. (En se emo nem vagyok, se hasonló)
2015. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!