Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlövettem a fülemet porcos...

Hensze kérdése:

Átlövettem a fülemet porcos résznél. Kezelhetem-e ezüstkolloiddal?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellett volna lövetni, de most már mindegy. Octenisepttel kezeld és ne piszkáld.
2013. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Octenisept!!!

Más nem is kell neki. Ha nagyon begyulladna vagy vadhús nőne mellette, akkor jöhet a hyperol. De ha nem piszkálgatod, nem lesz rá szükség.

2013. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De most nincs itthon,holnap fogok venni :(

ezüstkolloid és betadine van csak itthon !

2013. okt. 2. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:
használhatom a betanide-t vagy a kolloidot?
2013. okt. 2. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyi! Nem tudom mi az a kolloid bigyó! Ezer meg egy piercingem van és soha nem volt rá szükség (máskülönben biztos tudnám mi az :D )


A google szerint: Az ezüst-kolloidot vízben feloldott (kolloid állapotú) ezüstrészecskék alkotják.


Szerintem ne kend rá! :)


A betadin meg nem piercing kezelésére való, de a semminél az is jobb, fertőtlenítsd azzal.

2013. okt. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezüstkolloiddal kezeltem és 2 nap alatt szinte helyrejött :)) mindenkinek ajánlani tudom csak
2013. okt. 11. 13:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!