Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes jó minőségű borotvát...

Érdemes jó minőségű borotvát venni?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, és borotválkozásrol lenne szó , hogy érdemes e jó minőségűt venni vagy nem eldobhatóst hanem tudjátok vagy elektromos vagy más. Mert az ilyen elektromos drágáb (pl 10.000) mint egy eldobhatós :D pár száz forint. Érvek ellenérvek?:) köszi .

U.I: van még egy kérdés ami ehhez kapcsolódik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


2009. nov. 8. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello en 24/L,es amit eszrevettem a pasikon es mar magamom is egy parszor, hogy semmi kulomnbseg nincs.Szoval nalam meg rosszab, ha egy haromsoros extra noies borotvaval borotvalkozom akkor tuti kisebesedem...nem tudom miert, de az olcsobbtol semmi bajom.

A ket veglet kozott keress egy fajtat amit mindig hasznalni tudsz.A draga csak a reklam miatt dragabb, mig a nagyon olcso pedig gagyi.Sok sikert!

2009. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!