Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pécsen hol csinálnak Nyelv...

Pécsen hol csinálnak Nyelv Piercing-et? És (kb) mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Szoval nyelv piercinget szeretnék csináltatni és nem tudom hogy pécsen merre találok olyan "szalont" ahol ilyeneket csinálnak.. vagy ha valaki tudni nekem segiteni abba hogy itthon hogyan tudom megcsinálni abba is benne vagyok mert fület már lyukasztottam 3-szor szoval gyakorlott vagyok :D... Ja igen és szülői beleegyezés mennyire szükséges? mert nem valószínű hogy megengedik? és állitolag az Árkád mellett a Forrásban is van egy tetováló szalon, ott csinálnak hasonlót? és ha igen akkor kb mennyibe kerül ? (előre is köszönöm a válaszokat ;) )


15/F



#nyelvpiercing #Pécs nyelv-piercing #nyelvpiercing ár pécs #nyelv piercing ár #pécs nyelv piercing #pécs tatto #pécs tatoo szalon
2013. okt. 4. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért mert háromszor lyukasztottál fület, attól még nem vagy gyakorlott, főleg nem nyelv szúrásban!

18 év alatt szülői engedély kell hozzá.

2013. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
voltam 1 helyen és nem csinálták meg ugyhogy holnap máshova megyek ... :D
2013. okt. 8. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!