Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék "igényesebb"?...

Hogyan lehetnék "igényesebb"? Többi lent!

Figyelt kérdés
persze minden nap rendesen tisztálkodok meg ilyesmik, nem erre gondoltam. hanem pl fel tudnátok sorolni pár olyat, pl hogy hogy öltözzek, mit csináljak (pl hajammal vagy akármivel) és mit ne csináljak.. szóval értitek, ilyen szépségtippeket :) (lány vagyok)

2013. okt. 5. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben és azt fedeztem fel, hogy nagyon kis részleteken műlik a dolog. Rágtam a körmöm, de mióta leszoktam róla, sokkal kecsesebb a kezem, mert hosszú a körmöm. Egy sima francia manikűr is nagyon szép lehet, és azt mondom majdnem mindenhez megy.

Ha szerernél sminkelni, akkor sminkelj, de szerintem ez nem tesz senkit igényesebbé, ha a bőrödre odafigyelsz az is elég.

Kiegészítők is sokat dobhatnak a megjelenéseden, egy karkötő, nyaklánc, fülbevaló, stb.

A hajaddal próbálhatsz ki kisebb dolgokat, hátracsatolni, egy tincset befonni és hátratűzni, stb.

2013. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Saját magadnak tettszél, add önmagad, a saját stílusod! Így leszarhatod a hülyék rólad alkotott véleményét, lehet önbizalmad és boldog lehetsz! :)
2013. okt. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!