Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! 18,5 éves...

Fiúk, lányok! 18,5 éves vagyok és 170 centi, arcszőrzetem még szinte semmi. Van esélyem nőni?

Figyelt kérdés
Ha ti nem is, ismertek olyas valakit aki nőtt még ilyenkor?

2013. okt. 7. 18:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt: FIÚ VAGYOK. És még annyi hogy ti mennyit nőttetek még ilyenkor?
2013. okt. 7. 18:40
 2/24 anonim válasza:
Hát én nem tudok segíteni,de annyit elmondhatok,hogy nem vagy egyedül mert én is 18,25(csak hogy nagyon precizek legyünk :D) és nekem sincs semmi az arcomon,csak a bajszom és az államon van valami de azt is elég heti 1x borotválni ahhoz h babapopsi legyen. Én kicsit magasabb vagyok de én is nagyon reménykedek még 4 cm-be! de ez a max,ebben a korban nem lehet ennél többet. 18 fölött nem nagyon nőnek az emberek és az h későn érők vagyunk sem fogunk olyan sokat nőni. Reálisan 1-3cm az amire még számíthatsz megfelelő alvással és táplálkozással...
2013. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Amanda0311 válasza:
Ez aranyos kérdés:) :) Szerintem borotválkozz meg, Mivel Minden férfinak/ van szőr az arcán így neked is csak picik és még nagyon gyenge pehely:) szerintem ha megborotválod erősödni fog a szőr azon a helyen.
2013. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Fogsz!De a 170 annyira nem alacsony...;D 17/L,165 cm
2013. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
a fiúk később nőnek, tehát van rá esély, ha nősz még 4 cm-t japánban már modellkedhetnél :D
2013. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ugye, hogy gáz ez a magasság, ls ezt Te is érzed. Amúgy ez bőven az átlag alatta van, ami köztudott a nőknél nem jó pont. Ha 18 évesen ekkora vagy akkor max 2-3cm-t ha fogsz még növekedni, ami talán javít valamit a helyzeten.. A nők annyira nem fogják törni magukat, mert nekik a magasság kell, értsd 178cm vagy ettől magasabb, de kb. 175cm a minimum magasság, amivel férfi-számba vesznek, és ez női magasságtól függetlenül igaz.
2013. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Utolsó,mostmár értem miért adsz 27%-ban hasznos válaszokat....:DD
2013. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

hmmm a világ:

150 cm -es nő 2m-es pasit akar

180 cm-es nő csak épp akkorát hogy magasabb legyen nála


DE ami logikus lenne


150 cm-es nő beérné 170 cm-essel (de már az is nagyon magas lenne hozzá képest)

180 cm-es nőnek meg jutna a 189-200 cm-es


most nem? azért bírom mikor meglátok egy alacsony csajt egy tőlem 1 cm-el magasabb pasival

171 cm/L :/

2013. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ma 16:01 Pl. AZ ilyenek miatt mint te, akik nem tudják elviselni azt, ha valaki leírja az igazságot.. Nem tettem semmi rosszat, nem vagyok rossz ember sem, csak alacsony, és leírtam ennek a hátrányait, ami IGAZ.. Milliónyi meg egy cik foglakozik ezzel. Szerinted miért aggódik a kérdező a 170cm miatt??? Ez gondolom nem jutott el még az agyadig. Miért nem a 180-190cm-es férfiak panaszkodnak, miért a 165-170cm-ek?? El kellene gondolkozni ezeken a kérdéseken, és nem lepontozgatni másokat.. Ezek a gyenge emberek módszerei, én nem pontoztam le senkit se eddig.
2013. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

rossz hír: felidegesített az anime sekai tehát ma különösen szívélyesen fogom az oltásokat fogadni...

nem pontozok, én nem süllyedek a szintedre, és a kérdést nem értem kifejtenéd?? :))

2013. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!